Yazılım

En iyi 5 Windows 8 uygulaması!

Windows 8'den heyecan verici yenilikler ve uygulamalar!

En iyi 5 Windows 8 uygulaması!

Aylar süren bekleyişten sonra kullanıcılar artık Windows 8'e dokunmayı başardı. Windows 8 ile gelen en heyecan verici kısım bana göre uygulamalar olacak. Nereden başlayacağını bilemeyenler için 5 iyi uygulamayı seçtik.

1351242979_windows-8-consumer-preview-desktop.jpg

Metro Twit

İlk yapmak isteyeceğiniz şey Windows 8'in büyük, renkli ara yüzünden aldığınız deneyimse Metro Twit sizlere yardımcı olacak. Twitter bağlantılı program timeline, mention ve DM'lerinizi kolaylıkla okuyabileceğiniz bir ara yüz sunar.

1351242999_windows-8-apps-metrotwit.jpg

Skype

Eğer 140 karakter size az geldiyse arkadaşlarınızı görüntülü arayın ve dilediğinizce sohbet edin. Skype kullanıcısıysanız bu uygulama zaten tanıdık gelecektir. Zarif ara yüzüyle ilk başta ücretsiz olarak sunuluyor.

1351243017_windows-8-apps-skype.jpg

AutoDesk Sketchook Express

Dokunmatik cihazınızda çizim yeteneğinizi keşfedin. Sketchbook Express size kabataslak çizimleriniz konusunda ya da ayrıntılı çizimlerinizde kullanışlı bir ara yüz sunar.

1351243037_windows-8-apps-autodesk.jpg

Netflix

En popüler uygulamalardan biri de Netflix. Medya kullanımlarınız konusunda hangi uygulamayı kullanacağınıza karar veremediğinizde en iyi uygulamanın Netflix olacağını söylemeliyiz. Ayda 5.99£ ile Netflix'in katalogunun tamamına erişiminiz sağlanıyor. Fiyat başlangıçta fazla gözükse de bir çok kullanıcı büyük ekranlarından Netflix video keyfini yaşamaktan memnun.

1351243055_windows-8-apps-netflix.jpg

iCookbook

Bu kadar eğlence sizi acıktırmış olabilir. iCookbook mutfaktaki asistanınız olacak. Ara yüz ve tarifleri görsellerle desteklenmiş uygulamayla mutfakta çıkardığınız sonuçlar herkesi şaşırtacak.

1351243075_windows-8-apps-icookbook.jpg

Bunların yanı sıra Windows 8 cihazınızda Mail, mesajlaşma ve fotoğraf uygulamalarını kullandığınızdan emin olun. Ayrıca One Note ve Xbox Smart Glass da olmazsa olmazlardandır. Windows 8 appstore her ne kadar geç kalmış olsa da yıllardır Windows kullanan insanlar için büyük bir heyecan diye düşünüyorum. Her geçen gün artan kapasitesini ara sıra kontrol etmeyi unutmayın.

Yorumlar
Misafir
gelsin de indirelim
Cevapla
Misafir
gelsin de indirelim
Cevapla
Misafir
gelsin de indirelim
Cevapla
Misafir
gelsin de indirelim
Cevapla
en iyi beş?
Şaka herhalde.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.