Yazılım

Ford Otosan sürücüsüz kamyon için mühendis arıyor!

Ford Otosan, ağır vasıta araçları için sürücüsüz otomobil teknolojileri alanında çalışacak mühendisler arıyor.

Ford Otosan sürücüsüz kamyon için mühendis arıyor!

Sürücüsüz yani otonom sürüş son yılların teknoloji alanındaki popüler konularından biri. Birçok otomobil üreticisi ve teknoloji firması bu alanda çalışmalar yapıyor. Bu firmalardan biri de Türkiye'de faaliyet gösteren Ford Otosan oldu. Şirket LinkedIn üzerinden verdiği bir ilanla ağır vasıta araçlar için otonom sürüş teknolojileri geliştirecek mühendisler arıyor.

Ford Otosan sürücüsüz kamyon için mühendis arıyor!

Bir fuarda Ford F-Vision sürücüsüz araç konseptini duyuran Ford Otosan, bu alandaki faaliyetlerini hızlandırıyor. Bu çerçevede şirket otonom sürüş teknolojilerine sahip ağır vasıta araç geliştirmek için yeni bir ekip kuruyor. Bu ekibe dahil olacak mühendis arayışına giden şirket verdiği ilanla sanal doğrulama ve simülasyon mühendisi aradığını duyurdu.

LikedIn üzerinde açılan ilana göre aranan mühendislerde Mekatronik, C++, Simulnk, Otomotiv ve Simülasyon alanlarında becerilerinin olması gerekiyor. İşe alınacak mühendislerin İstanbul'daki merkezde çalışacağı da belirtiliyor.

Eğer siz ya da etrafınızdaki tanıdığınız bir isim bu yeteneklere sahipse ilana göz atmanızı öneriyoruz. Ford Otosan'ın LinkedIn üzerindeki ilanını ilgili sayfadan görebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.