Yazılım

Turkcell ile GollerCepte!

Turkcell GollerCepte ile Süper Lig heyecanı 70 milyon kez cebe taşındı.

Turkcell ile GollerCepte!

Turkcell’in “maç kaçırma” derdine son veren servisi GollerCepte, Spor Toto Süper Lig 2012-2013 sezonunda yaklaşık 70 milyon gol videosu ve maç özetini futbolseverlerin cebine taşıdı. “Yensen de Yenilsen de” kampanyasıyla toplam 7,2 milyon hediye dakika da kazanan GollerCepte üyelerinin en çok izledikleri goller Galatasaray-Sivasspor maçında Selçuk İnan’ın frikikten attığı gol ile Fenerbahçe-Galatasaray maçında Burak Yılmaz’ın penaltı golü oldu.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, teknolojik çözümleriyle hayatın her alanına dokunarak, müşterilerinin ilgi alanlarındaki gelişmeleri yakından takip etmelerini sağlıyor. Bu hizmetlerin en önemlilerinden olan Turkcell GollerCepte, stadyumda ya da televizyon başında olmasa da takımının maçlarını takip etmek isteyenleri, tüm goller ve maç özetleri ile buluşturuyor.

1369410537_gollercepte.jpg

Goller Cepte’nin de şampiyonu Galatasaray

GollerCepte servisi sayesinde Spor Toto Süper Lig 2012-2013 sezonunda da Turkcell’liler gole doydu. 2 milyon kişinin yararlandığı servis kapsamında Turkcell’lilerin cep telefonlarına gol videoları, maç özetleri ve haberlerini içeren yaklaşık 70 milyon SMS gönderildi.

Süper Lig’de en çok izlenen gol, Galatasaray-Sivasspor maçında Selçuk İnan’ın frikikten attığı ilk gol oldu. Onu, Fenerbahçe-Galatasaray maçında Burak Yılmaz’ın penaltıdan attığı ilk gol ile yine aynı maçta Pierre Webo’nun kafa golü izledi.

Goller Cepte’de golleri en çok izlenen takımlar, Süper Lig’deki sıralamaya paralel bir şekilde gerçekleşti. Ligi şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray’ın golleri en fazla izleme ile ilk sırada yer alırken, onu Fenerbahçe ve Beşiktaş takip etti.

Galatasaray’ın kendi evinde S.B. Elazığspor’u ağırladığı maçın özeti, en fazla kişinin ilgisini çeken GollerCepte haberi oldu. GollerCepte’nin mobil sitesi http://gollercepte.tv adresi ise sezon boyunca 6 milyon kişi tarafından ziyaret edildi.

Turkcell GollerCepte ile futbolseverlere sadece takımlarını yakından takip etme imkânı sunmakla kalmadı, “Yensen de Yenilsen de” kampanyası ile takımını bildiren taraftarlara sezon boyunca 7,2 milyon hediye dakika dağıttı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.