Yazılım

Gönderdiğiniz mailin nasıl gittiğini merak ediyor musunuz?

Google'ın kullanıcılar için hazırladığı HTML 5 tabanlı bu şovu muhakkak izlemelisiniz!

Gönderdiğiniz mailin nasıl gittiğini merak ediyor musunuz?

Günümüzde, içinde bulunduğumuz çağın getirdiği en büyük nimetlerden birisi şüphesiz elektronik postalarımızdır. E-Posta'lar hemen hemen hayatımızın temel yapı taşlarından birisi haline gelmiştir.

Dünyada belirli yaş ve şartlar dahilinde hemen hemen tüm insanlığın kendine ait bir mail adresi bulunuyor. Bu sayı belki %70 de olsa %60 de olsa, büyük çoğunluk e-posta servislerini kesinti ve aralıksız bir şekilde kullanıyor.

1339627761_ekran-alintisi.jpg
Elektronik postaların hayatımızdaki yeri ve önemi hakkında ne kadar konuşsak azdır, gelişen teknoloji ile birlikte tüm kamu ve kamu kuruluşlarında elektronik iletişime geçildi. Sosyal Ağ'ların da kitlesel etkisiyle birlikte bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor.

https://www.teknolojioku.com/application/static/data/news/665x300/gmail.jpgGoogle, milyonlarca kişi tarafından kullanılan E-Posta servislerinin, bir kullanıcı tarafından atılan mail'i karşı tarafa nasıl attıldığına dair ufak bir görsel sunum gerçekleştirmiş, isterseniz sözü uzatmayalım sunumuza gidelim, tıklayın!

*Start, ardından Send'e basmanız yeterli olacak, bakın gönderilen mail karşı tarafa nasıl ulaşıyor.

Yorumlar
Misafir
Gerçekten dinamik bir anlatım ile çok güzel bir tanıtım yapmışlar.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.