Yazılım

Google Earth'a balon ve uçurtma desteği!

Google'ın bütün dünyayı bilgisayarlara yerleştirdiği Google Earth yazılımına uçurtma ve balonlardan destek geldi!

Google Earth'a balon ve uçurtma desteği!

Dünyanın en büyük arama motorunun sahibi Google yıllar önce uydular aracılığıyla bütün dünyayı gösteren bir özelliğe sahip  yazılımı Google Earth'a çözünürlük ve kalite bakımından destek balon ve uçurtmalardan geldi!

Google Earth'te bu zamana kadar görebileceğiniz en detaylı görüntüler için bu minik dosyayı indirip Google Earth ile açmanız yeterli. Google bildiğiniz üzre Açık Teknoloji ve Bilim için Halk Laboratuvarı ile işbirliği içinde çalışan yeniliklere ve değişikliklere bir hayli açık olan bir firma. Bu özelliği sayesinde dünya devi firmaların arasında ilk sıralarda yer alıyor.

1334923853_8946.jpg

2009 ve 2011 yıllarında 40'tan fazla konumda bu görüntüler kullanılmış, Google Earth'ın uydularının yetersiz kaldığı yerlerde ayrıntı ve netlik açısından destek olmuşlardı. İşte bu görüntüleri tekrar görmek isterseniz aşağıdaki .KLM uzantılı aracı Google Earth ile açmanız yeterli...

Google Earth - Araç

Hemen Google Earth yazılımını yüklemek isterseniz tıklayın:

1334924331_google-earth-ile-new-york-turu-yapmaya-hazir-misiniz.jpg
Google Earth - Türkiye

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.