Yazılım

Google Haritalar kullanıcılarını hediyelere boğacak!

Google Haritalar, yerel etkin noktalarda yeterince fotoğraf yüklemeniz halinde, çeşitli hediyeler sunmaya hazırlanıyor.

Google Haritalar kullanıcılarını hediyelere boğacak!

Google, Haritalar uygulaması için yeni getirdiği promosyon ile kullanıcı sayısını artırmayı hedefliyor. Ücretsiz hediyeler sistemi ile kullanıcılara çeşitli imkanlar sunan Google, bu konuda ne kadar başarılı olabilecek önümüzdeki günler de göreceğiz. Peki bu sistem nasıl işliyor? 

Google Haritalar, yerel etkin noktalarda yeterince fotoğraf yüklemeniz halinde, size indirimli dijital film kiralamadan, üç ücretsiz Google Play Müzik içeriğine kadar çeşitli ödüller kazanabilme şansı sunacak.

Google Haritalar, indirimli sinema biletlerini vermek için Atom Tickets ile ortaklı kurmaya hazırlanıyor. Kullanıcılar, istenilen görevleri yerine getirmeleri halinde tiyatro biletlerinde 5 dolar’a kadar indirim kazanabilecekler. Sınırlı bir süre için uygulamaya sunulan hizmet 3 Haziran'a kadar devam edecek.

Şanslı kullanıcıların, ödülü aldıkları kesinleştikten sonra Atom Tickets uyulamasını yüklemeleri ve promosyon kodunu girmeleri isteniyor. Şu anlık uygulama henüz ülkemizde aktif durumda değil ancak büyük bir ilgi ile karşılanması halinde Google, uygulamayı uluslararası olarak hizmete sokmayı düşünebilir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.