Yazılım

Instagram değil Itsdagram!

Instagram'a alternatif Itsdagram Windows Phone'lular için güncellendi.

Instagram değil Itsdagram!

Mobil kullanıcıların fotoğraf filtreleme ve düzenlemede bir numaralı tercihi Instagram, Windows Phone kullanıcıları için halen sunulmuş değil.

Son yıllarda oldukça popüler olan ve Facebook tarafından rekor bir fiyata satın alınan fotoğraf editleme ve paylaşma uygulaması Instagram'dan Windows Phone için her hangi bir atılım henüz olmasa da şimdi yayınlanan Itsdagram uygulaması, Windows Phone kullanıcılarına Instagram deneyimini sunmaya hazır.

1368979831_7203hkxm.jpg

Uygulama geçtiğimiz cuma günü önemli bir güncelleme aldı. Bu güncelleme ile uygulamada fotoğrafları beğenme ve fotoğraflara yorum atma gibi özelliklerin yanı sıra bütün Instagram fotoğraf filtreleri de mevcut.

Tüm sürümü 1.49$ fiyatla satılan uygulamayı denemek isteyen kullanıcılar için 1 fotoğraf kotası kadar ücretsiz versiyonunu mevcut. Windows Phone kullanıcıları için Instagram yayınlanana kadar Itsdagram iyi bir alternatif olacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.