Yazılım

iPad'e özel LınkedIn yayınlandı!

Uzun bir zamandan sonra geliştirilen iPad özel LinkedIn uygulaması App Store'daki yerini aldı!

iPad'e özel LınkedIn yayınlandı!

Dünyadaki sosyal ağlar arasında belirli bir paya sahip olan LinkedIn mobil cihazlarla birlikte pek anılmıyor ve kullanımı günden güne azalışa doğru gidiyordu. Son zamanlarda kötü gidişatın bir ekstresi olarak iPad'e özel olan uygulamasının App Store'da yerini aldı.

iPad'e özel geliştirilen bu uygulama ile birlikte LinkedIn mobil cihazlarla iç içe çalışabilecek. Uzun bir süredir beklenen LinkedIn uygulaması Çarşamba günü resmi olarak yayınlandı. Uygulama, sitenin tasarımıyla tamamen alakasız olmasa da farklı bir tasarımla karşımıza çıkıyor.

1335434201_lnkdic1335424674.jpg
Yeni,  iPad'e özel LinkedIn uygulaması bir çok yeniliği de birlikte getiriyor. Updates seçeneği ile LinkedIn'de arkadaşlarınızın güncellemelerini takip edebilir, haberdar olabilirsiniz. Google Calendar gibi takvim uygulamalarını da görüyoruz. Ek olarak profil ve inbox bölümleri göze çarpan diğer bölümler arasında.

*Hep birlikte LınkedIn'in yeni mobil uygulamasının şirkete ne katıp katmadığını göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.