Yazılım

Photoshop CS6 Türkiye'de!

Photoshop CS6'nın, Türkiye'de İMO Bilişim tarafından satışı gerçekleştiriliyor.

Photoshop CS6 Türkiye'de!

Photoshop CS6; değiştirilebilir arayüz rengi, daha hızlı performans ve yeni Blur filtreleriyle İMO Bilişim'le Türkiye'de.
1335366802_adobephotoshopcs6thumb.jpg
Takipçileri hatırlayacaktır 23 Nisan tarihinde Photoshop CS6'nın lansmanı yapılmıştı. Yapılan Dünya lansmanından sonra Photoshop CS6'nın son sürümü de artık Türkiye'de.

Photoshop CS6'nın 64 bit desteği ve Adobe Mecury Grafik motoru ile yaşanacak performans ve hız artışı yeni ürünün en önemli avantajları arasında gösteriliyor. Ayrıca bu performans artışı ile en çok vakit kaybettiren işlemler bile son derece hızlı bir şekilde halledilebilecek.

1335366833_adobe-photoshop-cs6-ekran-goruntusu-1.jpg

Photoshop CS6'nın yeni yama aracı Content-Aware Patch ve araçlar paneline yeni eklenen Content-Aware Move Tool resim düzenleme konusunda oldukça kolaylık sağlayacak.

Photoshop her türlü kullanıcıya hitap ediyor ve mimari fotoğrafçılıkta kullanılan geniş açılı çekimler için oldukça başarılı bir özellik sunuyor.  Adaptive Wide  Angle özelliği, çekilen fotoğrafın lensi hakkında bilgelere göre resim  üzerinde düzeltmeler yapmamıza olanak sağlıyor.

1335366858_adobe-photoshop-cs6-beta-free-download-0.jpg

Yeni özelliklerden biride Photoshop üzerinden kullanıcıların video düzenleyebilecek olması. Photoshop CS6 ile fotoğraflarda yapılan renk düzenleme ve filtre eklemelerini video üzerinden de uygulama imkanı sunuyor.

Photoshop CS6'nın kullanıcılarının çalışmalarını bulut yoluyla oluşturup paylaşmalarını sağlayan Adobe Creative Cloud'u oldukça başarılı özellikler sunuyor. Creative Cloud sayesinde eklediğiniz Photoshop dosyaları üzerinde online değişiklik yapabileceksiniz.

Photoshop CS6, Türkiye'de İMO Bilişim tarafından satışı gerçekleştiriliyor ve önceki sürümlerini kullananları da unutmamış. CS5.5 yeni lisans ve eski üründen Upgrade yapan bütün kullanıcıları CS6'ya free Upgrade ile geçiş yapabilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.