Yazılım

iPhone sizi zorla uyandıracak!

iPhone'unuz uyku probleminize çözüm getiriyor!


iPhone için tasarlanan yeni Wake N Shake uygulaması ile sabahları uyanmak artık kolay olacak. iPhone'daki bu alarm sizi uyandırana yılmıyor. Hepimiz sabahları kalkmak için kurduğumuz saatin düğmesine basarak bir çok kere durduruyoruz ve çoğu zaman kötü zamanlamalara yol açıyor.

iPhone Wake N Shake bugünlere son veriyor. Bu uygulamada alarm çalmaya başladığında bir kahkaha atan bir şeytan sesi duyuluyor. Alarmın durması için ise iPhone cihazınızı sallamanız gerekiyor. Siz sallayarak kapatmaya çalışırken ses giderek artıyor ve dayanılmaz bir hal alıyor.

1344001648_untitled-6.jpg

Kapatma düğmesine basmak da sizi kurtarmıyor, alarmı durdurmanın tek yolu telefonu sallamanız. Bu arada tabi ki farkında olmadan uykunuz da kaçmış oluyor. Ayrıca sabah kalkacağınız saate alarm kurduktan sonra önem derecesi belirterek geç kalmalara bir son verebiliyorsunuz. Kırmızı siyah ara yüzü karanlıkta kullanım kolaylığı sağlıyor diyebiliriz.

1344001626_mza4167899504189742270.320x480-75.jpg

Bu uygulamadan kurtulmanın kolay bir yolu bulunmuyor. Çoklu alarm ayarlama seçeneği de bulunuyor. Kendi açımdan düşündüğümde açıkçası denemeye cesaret isteyen bir uygulama. Ancak uyku probleminize kesin çözüm arıyorsanız, işte çözüm! Uygulamayı deneyecek olursanız yorumlarınızla bizi de bilgilendirmeyi unutmayın.

Yorumlar
Misafir
işe yarayabilir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.