Yazılım

İstanbul'da Oracle toplantısı yapıldı

‘Oracle Donanım Sistemleri: Maksimum Performans Turu’ adlı toplantı İstanbulda gerçekleşti.

İstanbul'da Oracle toplantısı yapıldı

Oracle, donanım stratejisi ve ürün yol haritasıyla ilgili bilgillerini insanlara anlatırken yeni yeni iş ortakları ve müşterilerle buluşmayı hedefliyor.

Donanım temellerinin geleceği, BT alt yapılarının optimizasyonuna dair yöntem Oracle ürünleri tanıtıldı. Yeni nesil donanım hk. ve depolama teknikleri hakkında bilgi verildi.

1329902162_oracle1.jpg

Oracle EMEA Bölgesi Donanım Satış ve Depolama Ürünleri Başkan Yardımcısı Steve Furniss, toplantıdan önce gazetecilerin sorularını yanıtladı. Oracle Open World etkinliğinde de önemli açıklamalar yapıldığını, Sun'a Ar-Ge adına önemli yatırım ile adımlar atıldığını söledi.

Furniss şu bilgileri aktardı:

“Büyük veri gibi yeni kavramlara yatırım yapıyoruz. Bu, sosyal medyada biriken veriler gibi yapılandırılmamış verileri alarak anlamlandırmaya çalışan bir kavram. Cluster ürünümüzde önemli bir açıklamamız oldu. Pilla satın almasıyla depolama alanında da önemli bir avantaj sağladık. Tüm ürünlerde Ar-Ge’ye önemli yatırımlar yaparak, performans artırdık. Bunun anlamı şu: Müşteri artık daha fazla parayı inovasyona harcama imkanı buluyor.”
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.