Yazılım

Kingston Technology’den yeni tasarımlar

Giriş seviyesindeki oyuncular ve sistem oluşturucular için Kingston Technology’den yeni tasarımlar.

Kingston Technology’den yeni tasarımlar

Dünyanın bellek ürünlerinde bağımsız lideri Kingston Technology Company Inc., HyperX® Red Limited Edition belleği ve HyperX LoVo düşük voltajlı modülleri yeni görünümüyle kullanıcıların beğenisine sundu. Yerleştirildiği her türlü anakarta veya masaüstü bilgisayara şıklık katan görünüme sahip yeni tasarımlar, sistem oluşturucular ve giriş seviyesindeki oyuncular için tasarlandı.

1334054629_1.jpg

Intel XMP uyumlu HyperX Red, kurulum kolaylığıyla, yüksek hız ve kapasitelerle ile daha iyi performans elde etmek isteyen tüketicilerin ve oyuncuların ihtiyaçlarını karşılıyor. HyperX Red, her ikisi de 1.65v ve 1.5v olmak üzere, 1600 MHz ve 1333 MHz'lik 8 GB kitler halinde ve 4 GB'lık tekli modüller halinde tüketiciyle buluşuyor.

1334054659_2.jpg

Yeni HyperX LoVo ise, daha az güç tüketiyor ve ısıyı azaltıyor. Böylece soğuk ve sessiz bir makine oluşturmak üzere daha az fan hızı sağlıyor. 1.35v'de 1600 MHz'de veya 1.25v'de 1333 MHz'de çalışan ürün, Intel'in mini-ITX 'Apple Glen' anakartları, AMD'nin Llano platformu ve "her zaman açık" ev sinema bilgisayarları ve ev medya sunucularıyla örtüşüyor. HyperX LoVo, 8GB veya iki adet 4GB  halinde tüketiciyle buluşuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.