Yazılım

LG G3'ün kamerası bu mod ile süper olacak

LG G3 için yayınlanan kamera modu ile cihazınızın kamera performansı artacak.

LG G3'ün kamerası bu mod ile süper olacak

LG G3’ün kamerası performans ve otofokus lazer özelliği de dahil olmak üzere her yönden iyi ancak, Koreli üreticinin yeni amiral gemisinde yazılım performansı sınırlı ve tıpkı selefinde olduğu gibi daha iyisini yapabilir.

XDA, birkaç kilobayt küçük bir mod sayesinde kameranın performansını arttırıyor ve daha yüksek kalitede fotoğraflar alınabiliyor. Bu mod ile 4K videolar 30 Mbps çözünürlükten 40 Mbps çözünürlüğe yükseliyor. Aynı zamanda bu mod sayesinde LG G3 ile 1080p@60fps 4K video kayıt yapabiliyorsunuz. FPS artışı ile LG G3 HD videoları daha pürüzsüz verecek.

1405423535_image-lg-g31.jpg

Mod kurulumu oldukça basit ve sadece kullanıcıların bazı sistem dosyalarını değiştirmesi gerekiyor. Kurulum için root izinlerine ihtiyaç vardır, ancak yöntem yalnızca bir dosyanın değiştirilmesini sağlar. Onun için özel bir kurtarma gerekli değildir. Aksi takdirde kamera uygulamasını kapatmak zor olacaktır.

Bu kamera modu herhangi bir sorun olmadan LG G3’ün tüm farklı varyantlarında çalıştırılabiliyor.

İndirme: LG G3 için Kamera mod

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.