Yazılım

LG Prada'ya Ice Cream Sandwich güncelleştirmesi!

LG Prada Phone 3.0 modelini Android 4.0.4'e yükseltiyor.


LG Prada Phone 3.0 modeline Android 4.0 güncelleştirmesini vereceğini açıklamıştı, şimdi sonunda beklenen güncelleştirme geldi. Almanya ve İtalya'da güncelleştirme yapılabileceği LG'nin blogundan duyuruldu. Öncelikle güncelleştirmeyi yükleyebilmek için LG Mobile Phone Support programını indirmeleri gerekiyor.

Bu gelişme telefonu Gingerbread'ten kurtarıp 4.0.4 işletim sistemine kavuşturacak. LG'nin önceki ara yüzü kullanacağını düşünüyoruz. Ice Cream Sandwich'in getirdiği yeniliklerin yanında LG ayrıca güncelleştirmede QuickMemo uygulamasının da olacağını belirtti. QuickMemo uygulaması ses tuşlarını kullanarak notlar bırakmanızı sağlamaktadır. LG'nin daha geniş bir güncelleştirme haberini bekliyoruz, gelişmeleri size aktarmaya devam edeceğiz.

1341421216_lg.jpg

Yorumlar
Bu nasil istir neden guncelleme gelmiyor
Cevapla
Helal olsun lg ye
Cevapla
Hâlâ bir haber yok mu..
Cevapla
Yok hocam ya herhangi bir kimse dönüş bile yapmıyor. Belki de bu 20. Mail atisim hep aynı cevap tarafımıza iletilen bir bilgi yoktur diye bu nedir ya. Siz Lg'nin Türkiye kuruluşu değil misiniz? Kapatın gidin. Ya arasinlar güney Kore de ki genel merkezinini sorsunlar bunlar nasıl bir kurum ya bunlar aldıkları maaşlar haram bunlara. 1.899 tl verdim bu telefona az para değil.
Cevapla
Almanya italya ingiltere gibi bir çok ülke de yayımlandı. Fakat nedense hâlâ Türkiye'de haber bile yok güncellemeyi geçtim haber bile yok.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.