Yazılım

LG telefonlarında “Knock Code” farkı

Kullanım kolaylığına sahip tüm LG akıllı telefonlar üstün kullanıcı deneyimlerini özelliklerini bir araya getiriyor.


LG Electronics yeni kullanıcı deneyimlerinin başında gelen “Knock Code”u L III ve F serisi tüm akılı telefonlarına entegre ederek yeni bir çığır açmaya hazırlanıyor. L III serisinin en yeni modeli olan performans ve fiyat anlamında da tüm kullanıcıların ihtiyacına uygun LG L90’ın yanı sıra, L40 ve L70’de de olan bu özellik LG’nin yeni ürünün Android KitKat OS ve Quad-Core işlemcisine sahip F70’de de bulunuyor.    

 1395833333_l901.jpg

Kullanımda “Knock Code” farkı

LG ayrıca geliştirdiği kullanıcı deneyimi ile LG G2’de ilk kez sunulan KnockON özelliğinin geliştirilmiş hali olan Knock Code’u tüm akıllı telefonlarına entegre ediyor. Son araştırmalar kullanıcıların akıllı telefonlarını günde ortalama 100 kez kontrol ettiklerini gösterdiğinden LG, bu önemli özelliği daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için G Serisi dışındaki L III ve F modellerinde de uyguluyor. Knock Code, kullanıcıların LG akıllı telefonlarını açmak ya da kilitlemek için telefon ekranında kendilerinin belirlediği bir şekli çizmelerine olanak sağlıyor. Knock Code bu çizimin kapalı ekran üzerine 2 ila 8 arası dokunuşla 80.000’den fazla farklı şekilde gerçekleştirilebilmesi sayesinde yüksek bir güvenlik sağlıyor.

1395833347_l902.jpg

LG F70 ve L serisinin sadece LTE teknolojisinde değil aynı zamanda donanım ve kullanıcı deneyiminde de sınıfının en iyisi olduklarını kaydeden LG Electronics Mobil İletişim Bölümü CEO’su Dr. Jong-seok Park sözlerine şöyle devam etti: “Uzmanlığımızı 4G teknolojisi alanında faydalı hale getirerek küresel pazarda liderliğimizi daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.