Yazılım

MAC için Skype güncellendi!

Son zamanlarda kendini geliştirerek bütün Dünya'da popülerliğini arttıran Skype uygulaması MAC kullanıcıları için güncellendi!

MAC için Skype güncellendi!

Dünyanın en büyük iletişim uygulamalarından olan Skype günden güne büyümeye devam ediyor. Son dönemlerde getirdiği yeniliklerle adından sıkça bahsettiren Skype'ın MAC için yeni versiyonu sunuldu.

Skype geçtiğimiz sene Microsoft tarafından satın alındığından beri departmandaki revizyon, sıkı çalışma sayesinde büyük bir değişim ile gelişmeye başlamıştı. Bu gelişmelerin ardı arkası kesilmeden devam ediyor. Dünya'da milyonlarca kulanıcısı olan Skype her geçen gün yeni bir kullanıcı kazanmaya devam ediyor. Bir yandan kullanıcı kazanırken diğer yandan kullanıcılarına sunduğu hizmeti daha da geliştirmek isteyen Skype, MAC kullanıcıları için yeni versiyon yayınladı.

1331388950_hero-mac28-bg.jpg

Apple'ın eşsiz işletim sistemi olan MAC kullanıcıları için Skype, Mac OS X Lion'da uyum sorunu yaşamadan steril bir şekilde çalışıyor. Bu yeni uyum ile birlikte Skype'ta en çok dikkatimizi çeken özelliklerden birisi TAM EKRAN özelliğinin hayata geçirilmiş olması.

Gelen yenilikler arasında Auto Update de gözümüzden kaçmadı, yeni versiyon ile karşımıza çıkan bu özellik ile kullanıcılar kullandığı Skype  uygulamasını otomatik olarak güncelleyebilecekler. Arayüz kısmına gelince kökten değişiklik sunulmasa da tasarım açısından bir önceki versiyona göre daha şık ve zarif denilebilir!

1331389155_skype-5.6-1234567.jpg

Yeni Skype güncellemesine ulaşmak için tıklayın!: Get Skype Mac OS X

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.