Yazılım

Magic Eraser bugünden itibaren eski Pixel telefonlara ve Google One'a geliyor

Google, bir zamanlar son Pixel telefonlara özel olan fotoğraf özelliklerini artık daha fazla cihazına getiriyor.

Magic Eraser bugünden itibaren eski Pixel telefonlara ve Google One'a geliyor

Bir görüntüden istenmeyen kişileri veya nesneleri kolayca kaldırabilen ve görüntünün geri kalanı ve diğer öğelerin öne çıkmasına yardımcı olan bir araç olan Magic Eraser, 2021'de Pixel 6'da kullanıma sunuldu.

Bugünden itibaren Google, Magic Eraser'ı Pixel 5a ve önceki modellerde de kullanıma sunuyor. Aynı şey Google One için de geçerli. Önümüzdeki haftalarda, tüm planlardaki üyeler, iOS kullanıyor olsalar bile Google Fotoğraflar üzerinden Magic Eraser'a erişebilecek. Düzenleme özellikleri maalesef Google Fotoğraflar web uygulamasında mevcut değil.

Magic Eraser bugünden itibaren eski Pixel telefonlara ve Google One'a geliyor

Tüm Pixel modelleri ve Google One aboneleri, parlaklığı ve kontrastı artırmak için videolara uygulanabilecek bir HDR efektine de erişebilecek. Bu özellik, hareketsiz görüntüler için zaten mevcuttu. Ayrıca, daha eski Pixel cihazları ve One üyeliği olanlar, bugünden itibaren Google Fotoğraflar kolaj düzenleyicide daha fazla stile erişim elde edecek.

Google'ın Magic Eraser ve diğer Fotoğraflar özelliklerini One ve daha eski Pixel cihazlarına getirmesi beklenmedik bir gelişme değil. Google en yeni araçları, başka bir yerde tanıtmadan önce genellikle en son amiral gemisi cihazlarında kullanıma sunuyor.

Bu arada Google, bazı bölgelerde One abonelerine başka bir avantaj daha sunuyor. ABD, Kanada, Avrupa Birliği ve Birleşik Krallık'takiler artık matbaadan siparişlerinde ücretsiz gönderim alabilecekler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.