Yazılım

Mozilla Firefox 2012 Türkçe yayında indirin!

Eşsiz tarayıcı Mozilla Firefox'un 12. sürümü türkçe olarak yayında, hemen indirin!


Dünyanın en iyi tarayıcılarından olan Google'a ait internet tarayıcısı Mozilla Firefox'un 12. sürümü Türkçe olarak indirilebilir durumda kullanıcılara sunuldu. Türkçe Firefox 12'yi ücretsiz bir şekilde hemen indirip deneyebilirsiniz, linkler haberimizin devamında.

İnternet tarayıcılarının inanılmaz rekabeti kaldığı yerden tam gaz devam ediyor, son zamanların en çok tercih edilenleri arasında bulunan Chrome ve Mozilla Firefox adlı tarayıcılar sürekli gelen yeniliklerle güncel tutuluyor ve yeni sürümleri stabil bir şekilde kullanıcılara sunulmaya devam ediyor.Mozilla 12 ile birlikte bir çok yenilik kullanıcılara sunulmaya başladı bile, daha çok CSS tabanlı birçok yenilik içerien Firefox'ta kullanıcıların geridönüş olarak sunduğu raporlardan gelen şikayetlerin de ele alınarak dikkatlice işlendiği, birçok hata giderilmiş ve bazı özellikleri kullanmak çok daha kolay bir hal almış diyebiliriz.

Normal olarak 24 Nisan'da resmi olarak sunulacak Firefox 12'nin linkleri FTP adresinde kullanıcılara şimdiden sunulmaya başladı bile. Firefox ailesinde son eski sürümleri destekleyen olan bu tarayıcıdan sonraki gelen sürümlerde bilgisayarınızda en az XP'nin yüklü olması gerekecek!

İndirme linki: () isimli dosyasyı indireceksiniz...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.