Yazılım

Samsung'dan sonra bir geri sayımda Adobe'den

Samsung gibi Adobe'de geri sayım başlattı ama Adobe'nin ne için geri saydığı belli.

Samsung'dan sonra bir geri sayımda Adobe'den

Adobe Creative Suite 6'nın tanıtımına çok az kaldı. CS6'nın fiyatları ise etkinlik öncesi açığa çıkmış durumda. Buna göre bünyesinde 14 farklı yazılım bulunduracak olan Creative Suite 6 ailesi 4 farklı paketten oluşuyor. Bu paketler: Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium, Adobe Creative Suite 6 Design Standard, Adobe Creative Suite 6 Production Premium ve son olarak en kapsamlı paket olan Adobe Creative Suite 6 Master Collection olacak.

1335199010_cs645.jpg

CS6'nın Londra'da gerçekleştirilecek olan global lansmanı ile eşzamanlı ve ilk defa Türkçe yapılacak online lansman Adobe Dijital Medya Çözüm Danışmanı Barış Özcan ve Adobe Türkiye Pazarlama ve PR Müdürü Zeynep Tokman Cesur tarafından canlı olarak yapılacak. Canlı yayında ürünün güncellenmiş özelliklerinin yanı sıra pek çok yeni özellik, uygulamalı olarak gösterilecek ve anlatılacak.

Samsung'dan sonra Adobe sitesinde de geri sayım başlatıldı. Ancak bu seferki Samsung'un ki gibi belirsiz bir şey için değil Adobe CS 6 tanıtımının yapılacağı muhteşem lansman için.

Geri sayımı buradan takip edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.