Yazılım

Photoshop CS6'dan rekor indirme!

Dün, Photoshop Facebook sayfasından indirilme sayısını yayınladı.

Photoshop CS6'dan rekor indirme!

23 Nisan tarihinde yapılan Dünya lansmanından sonra Photoshop CS6'nın son sürümü de artık Türkiye'de kullanıcılara sunulmuştu.

1335941009_photoshopcs6.jpg64 bit desteği ve Adobe Mecury Grafik motoru ile yaşanacak performans ve hız artışı yeni ürünün en önemli avantajları arasında gösteriliyordu ve bu performans artışı ile en çok vakit kaybettiren işlemler bile son derece hızlı bir şekilde hallediliyor.

1335941044_2e58dw3.jpg

Bu özellikler ile birlikte Adobe tarafından Mart ayında demo olarak piyasaya sürülen Photoshop CS6'nın Beta sürümü kullanıcılardan oldukça yoğun ilgi gördü. Dün Photoshop Facebook sayfasından indirilme sayısını yayınladı. Facebook'ta ki habere göre 1 milyondan fazla Photoshop CS6 Beta sürümü indirildi.

Creative Suite CS6'nın ön siparişleri Adobe'nin sitesinden yapılıyor. 15 Mayıs itibariyle tüm dünya ile aynı zamanda Türkiye'de de piyasaya sürülecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.