Yazılım

Photoshop Express Windows 8'e geldi

Adobe Photoshop Express, Windows 8 için yayınlandı.

Photoshop Express Windows 8'e geldi

Photoshop Express, Adobe'un ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması ve şimdi bu uygulama Android ve IOS platformlarından sonra şimdi de Windows 8 için yayınlandı.

Kullanıcıların Windows 8 ve Windows RT için Microsoft'un Windows uygulama mağazasından temin edebileceği uygulama ile kullanıcılar, fotoğraf ve kullandıkları cihazla çektikleri resimleri düzenleyebilecekler.

1368981025_photoshopexpress3a.jpg

Adobe Photoshop Express  çok ileri derecede özellikler sunmuyor ancak bu uygulama ile fotoğrafları kesmek, kontrast oranları değiştirebilmek, keskinlik verilebilmek, parlaklık ayarı düzenlenebilmek, kırmızı göz silebilmek, gölge kontrolü gerçekleştirilebilmek ve otomatik düzeltme ayarı ile tek tuşla fotoğraflar optimize edebilmek mümkün.

Kullanıcıların Photoshop Express ile düzenledikleri fotoğrafları Adobe Revel servisine yükleme ve mobil cihazları ile eşleştirmeleri de mümkün. Eğer daha fazla özellik için araç istiyorsanız ekstra ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.