Yazılım

Photoshop Touch'a retina ekran desteği geldi!

Adobe, Photoshop Touch'ta hem iOS hem de Android için güncelleme yaptı.


Bildiğiniz üzere Adobe, Android için Flash Player'a olan desteğini çekmişti. Adobe Android’den çektiği destekten sonra çekildikten sonra diğer yazılımlara yoğunlaşmaya başladı. Firma şimdi Photoshop Touch'ta hem iOS hem de Android için güncelleme yaptı.

Retina ekran cihazlarda kullananlar Retina ekran desteği olmadığı için bu durumdan memnun olmayabilirler. Ancak Adobe buna bir çözüm sundu ve Photoshop Touch 1.3'ü yayımlayarak Retina ekran desteğini kullanıcılarına sundu.

1346920642_adobe-photoshop-touch.jpg

Android cihazlar için de yayınlanan güncellemede, Colorize ve Shred adlı iki yeni efekt de uygulamaya eklendi.  Bu güncelleme ile 12 megapiksellik fotoğraflar da artık desteklenecek. Ancak iPad 2 tablet, 10MP'in üstünde fotoğrafları görüntüleyemeyecek.

Uygulama 10 dolar ücretle App Store üzerinden ve Google Play Store'dan satın alabileceğiniz uygulama yalnızca tablet ya da iPad'lerde çalışacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.