Yazılım

Samsung Galaxy Tab S4 beklenen güncellemeyi aldı!

Samsung Galaxy Tab S4 için uzun zamandır beklenen güncelleme sonunda geldi. Büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan tablet Android 10 aldı!


Samsung ürünlerine güncelleme sağlama anlamında geride olan bir firma değil. Hatta şirketin bu konuda oldukça iyi olduğunu da net bir şekilde söyleyebiliriz. Akıllı telefonlarına Android 10 güncellemesini bir bir dağıtan Güney Kore merkezli şirketin şimdiki hedefinde ise tablet modelleri var. Bunlardan en çok beğenilenler arasında yer alan Galaxy Tab S4 de Android 10 güncellemesini sonunda aldı. Söz konusu tabletin sahipleri bu haber ile birlikte de bir hayli sevinmiş oldu. Ancak bu henüz ülkemizdeki kullanıcıları ilgilendirmiyor.

Samsung Galaxy Tab S4 beklenen güncellemeyi aldı!

Samsung Galaxy Tab S4 10.5 inçlik ekran büyüklüğü ile kullanıcılara sunuluyor. Gücünü Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 835 yonga setinden alan tablet buna ek olarak 2.6 GHz hızında çalıştırılan Kryo 280 çekirdeklerinden besleniyor. 2018 yılında çıkan ürün için kullanıcılar bir süreden beridir Android 10 güncellemesi bekliyordu. Beklenen güncelleme Samsung tarafından One UI 2.1 ile birlikte tabletin sahiplerine ulaştırıldı.

Android 10 ile birlikte Galaxy Tab S4 karanlık mod, yeni simgeler, yenilenmiş galeri, tam ekran navigasyon, hızlı paylaşım gibi pek çok yeni özellik kazanıyor. Güncelleme Ayarlar > Yazılım güncellemesi > İndir ve yükle işlemlerini takip ederek indirilebiliyor. Ayrıca bunun henüz ülkemize gelip gelmeyeceği noktasında bir bilgi yer almıyor. Ancak yine de biz iyimser düşünerek yazılımın Türkiye'ye de geleceğini ön görüyoruz.

Yorumlar
Yusuf poyraz
Bana 2 hafta önce geldi yükledim
Cevapla
Adımı belli etmek istemiyorum
Ayrıca Galaxy Tab S3’e Android 10 ve Android 11 çıkınca Android 11 gelse harika olur. Galaxy Tab S3 kullancısı değilim ama bu tablete de 2023 sonuna kadar güncelleme gelmesini istiyorum.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.