Yazılım

Silinen dosyalarınızı kolayca kurtarın!

Bu program ile bütün işletim sistemlerinde silinen dosyaları kurtarmak mümkün.

Silinen dosyalarınızı kolayca kurtarın!

Eğer OS X işletim sistemine yeni geçtiyseniz, işletim sisteminde Windows veya Linux'da kullandığınız programlara alternatifler bulmanız gerekecek. Recuva dosya kurtarmak için şu ana kadar yeterliydi. Peki siz OS X'de yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları nasıl kurtarabileceğinizi biliyor musunuz? Peki Tüm platformlarda birden çalışabilen bir kurtarma programı mevcut mu?

PhotoRec programı aradığınız yazılım, fotoğraf, arşiv, belge, uygulama gibi 390'ın üzerinde dosya türünü kurtarabiliyor. Ayrıca bu program herhangi bir grafiksel arayüze sahip değil.  Komut satırından kullanmanız gereken PhotoRec'in, yönetici haklarına sahip bir komut satırı açtıktan sonra ekrandaki mesajları takip etmeniz yeterli olacaktır.

1355759112_scrtsa6bl.gif

Kullanırken komut yazmanıza gerek olamayan PhotoRec, size grafiksel olmasa da klavyenizle kullanabileceğiniz bir arayüz sunuyor.  Bu programla dosyalarınızı kurtarmak için PhotoRec'i çalıştırdıktan sonra ilk olarak içerisinden kurtarma yapacağınız diski seçmeniz gerekiyor. Bu işlemin ardından bölümü seçiyorsunuz. Seçenekleri bu ekranda ayarlayabiliyorsunuz.  Search işlevini kullanarak hangi dosyaları kurtarabileceğiniz dosyaları görmeniz mümkün.

PhotoRec programı ile, USB bellek ve disklerden de silinen verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Programı buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
hexamob recovery pro android telefona yukle silinenkeri bulsun geri nette aratirsan pro versiyon bulabilirsin
Cevapla
bulent
android cihazlar icinde yokmu boyle bir program..keske olabilse telefonum galaxy note ve cok ihtiyacim var boyle birseye
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.