Yazılım

Skype güncelleştirmesi yayınlandı!

Skype Mac için 5.8, Windows için 5.10 sürümünü yayınladı.


Skype son Windows ve Mac için yeni güncelleştirilmiş uygulamasını yayınladı. Önceki versiyonunda bazı hataları bulunan Skype yeni konsepti ve düzeltilmiş hatalarıyla Windows ve Mac kullanıcıları için geliyor.

Windows, Mac ve Linux'ta Skype kullanıcılarının en çok tercih ettiği özelliklerinden biri görüntülü konuşma konsepti. Masaüstü uygulamaları için Skype bu özelliğin ara yüzünü de değiştirmiş. Ayrıca ekran paylaşma konusunda gelişmeler ve OS X Mountain Lion desteği yer alıyor. Bağlantı listesi penceresine de bazı yenilikler eklemiş. Bu özellikte daha önce bulunmayan pencereyi boyutlandırma imkanı veriyor.

1341572723_skype7-5.jpg

Görüntülü konuşma esnasında istediğiniz fotoğraf ya da videoyu paylaşabiliyorsunuz. Ancak bu özellik için Premium üyeliği gerekli oluyor.

Yeni Mac güncelleştirmesini buradan indirebilirsiniz. Skype Mac kullanıcıları aynı zamanda uygulamadaki adımları izleyerek de direk üst sürüme geçebilirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.