Yazılım

TomTom Fiat 500L için navigasyon sistemi tasarladı!

GPS firması TomTom Fiat 500L için navigasyon sistemi sunuyor.


Yeni navigasyon sistemi için TomTom ve Fiat birlikte çalıştı. Fiat 500L için tasarlanan bu sistem sürücülerin araba kullanırken navigasyon detaylarına canlı ve rahatça ulaşmalarını sağlıyor. Sistem HD trafik bilgisini kullanırken kullanıcıların sosyal aktivitelerine de bağlanmalarını sağlıyor.

Örneğin restaurant ya da otel seçeneklerini ve konumlarını belirtiyor. 500L'deki bu sistem Search & Go özelliğini taşırken bilgisayar sistemlerindeki navigasyonlardan daha iyi ve doğru çalıştığı belirtiliyor. Search & Go sistemi Expedia, Trip Advisor ve Twitter ile de entegre edilerek kullanıcıların arkadaşlarının konum bilgisine de ulaşabilmelerini sağlıyor. Geçtiğimiz hafta bu sistem Almanya, İtalya, Hollanda, İspanya ve İngiltere'de aktive edildi.

1341483114_fiat-500l-580x354.jpg

Bunlara ek olarak TomTom navigasyon sistemi Speed Cameras özelliğini de sağlıyor. Bu özellik sayesinde mobil kamera alarmını almalarında ve tamir edilmesi gereken yerlerde uyarı vermesini sağlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.