Yazılım

Twitter'ın teknik sorunları kullanıcıları etkiliyor!

Perşembe günü öğleden sonra Twitter bazı problemlerle karşı karşıya kaldı.

Twitter'ın teknik sorunları kullanıcıları etkiliyor!

Twitter eskisinden daha büyük bir kitleyi bünyesinde barındırıyor ve günden güne genişlemeye de devam ediyor. Özellikle ülkemizde bu yıl kullanıcı artışı oldukça fazla. Ayrıca son yıllarda yaygınlaşan bir diğer işlevi ise ticari amaçla kullanılması. Halihazırda bir Twitter kullanıcısının sahip olduğu takipçi sayısı pazarlama açısından oldukça önemseniyor.

Kullanıcı sayısı arttıkça elbette beklenti de büyüyor. Ancak her sosyal paylaşım sitesi gibi Twitter da bazı sorunlar yaşıyor.

1340349590_twitterlogo.jpg

Geçtiğimiz perşembe günü saat 17.00 civarı başlayan problemden sonra kullanıcılar siteye rahatça giriş yapamadıklarını belirtti. Yapılan açıklamayla problem üzerinde çalışıldığını ve en kısa zamanda düzeltileceği bildirildi. Amerika'da belirgin olarak yaşanan problemin aşırı yüklemeden kaynaklandığı söylendi. Twitter'dan gelen açıklamada ise yapı bileşenlerinde bazı sorunlar meydana geldiği ve en kısa zamanda çözecekleri bilrdirildi. Problem Perşembe akşamına kadar devam etti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.