Yazılım

Windows 8'den yeni görüntüler var!

Uzun zamandır beklenen Windows 8'den yeni görüntüler var!


Milyonlarca kullanıcı ve yüzlerce şirket tarafından beklenen, dünyanın en çok kullanılan işletim sistemlerini üreten Microsoft firmasının son işletim sistemi Windows 8 hakkında yeni görüntüler var!

Hatırlarsanız Windows 8 ile ilgili sizlere çıkış tarihi, detaylar ve sızan ilk görüntüleri önceki haberlerimizde paylaşmıştık.Geçtiğimiz günlerden beri yeni gelecek Windows 8 hakkında dikkat çekici haberleri paylaşan http://winunleaked.tk sitesi yine ilginç haberlerinden bir taneyle daha karşımızda. Son zamanlarda yaptığı sükse haberlerden birisi de hatırlarsanız ilk Windows 8 RC sürümünün çıktığını, bunun ellerinde olduğundan bahsediyordu.

1333025442_1.png

Şimdi ise yeni Windows 8 pre-RC sürümü hakkında ilk görüntülerin ellerinde olduğunu ve bunları sizlere sunduğundan bahsediyor. Yeni pre-RC sürümüne ait winunlead.tk sitesinin yayınladığı görüntülere bakacak olursak, Windows 8 Consumer Preview Setup" ("Windows 8 Tüketici Önizleme Kurulumu") ibaresinin "Windows Setup" ("Windows Kurulumu") olarak kısaltıldığı gözleniyor. Yeni renk seçenekleri ve Windows Phone'daki gibi siyah bir ekranda görünen bir yükleme çubuğu görüntüleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.