Yazılım

Windows 8'e başlat butonu mu geliyor?

Yeni gelen haberlere göre Windows 8'e gelecek güncelleme ile başlat butonu gelebilir.


Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 8, yayınlandığı andan itibaren gerek arayüzü gerekse farklı tasarımı ile kullanıcılara farklı bir deneyim yaşattı. Dikkat çeken özelliklerinin yanısıra beğenilmeyen yönleri de bir hayli çoktu.

Durum böyle olunca Windows 8'e ilgi oldukça az oldu. Yeni gelen bilgilere göre Windows 8, geçtiğimiz ay itibariyle %3.31′lik pazar payı elde etti. Bunu fark eden Microsoft da Windows 8'in beğenilmeyen yönlerini değiştirmeye karar verdi.

1366745113_windows-8-giris-ekrani.jpg

Microsoft'un geçtiğimiz günlerde don olarak Windows 8.1 güncellemesi ile Windows 8'deki açılış esnasında direkt masaüstüne geçememe durumuna çözüm getireceği söyleniyor. Ayrıca  güncelleme ile birlikte başlat butonunun geri gelebileceği iddia ediliyor. Söylenenlere göre, başlat butonu alıştığımız gibi sol alt köşedeki yerini alacak fakat bu buton ile sadece Windows 8'in Metro arayüzüne geçiş yapılabilecek.

Yorumlar
s@mi
su an zaten başlat ikonu imleci sol alt köşeye goturunce görünüyor ve metro arayuzune geçiyor.ayrıca win 8 çok hızlı çok yenilikçi bir sistem.bence en iyi windows.
Cevapla
Misafir
Windows 8 kıraldır biraz yeniliklere açık olun . . .
Cevapla
haci
windows 8 e Işletim sistemi faciası diyebiliriz. xp devam
Cevapla
Misafir
Windows 8 e alışmak zorundayız artık bilgiasayarlarda dokunmatik ekrana yöneliyor dolayısıyla işletim sistemlerininde buna paralel olarak degişmesi güncellemmesi lazım biraz başta sizi zorluyo ama alışınca çözüyorsunuz sistemi :)
Cevapla
ali
7 ye devam
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.