Yazılım

WhatsApp için bomba iddia!

İşletmelerin çalışan ve müşteri ilişkilerini hızlandırmak ve daha hızlı seviyeye taşımak adına WhatsApp tarafından geliştirilen Business uygulamasında güncellemeye gidildiği tahmin ediliyor. Son sızdırılan görsel de bu iddiayı destekler nitelikte...

Windows telefonlara WhatsApp Business müjdesi!

Şirketler ve çalışanların müşteriler ile iletişim ağını artırmak için WhatsApp tarafından geliştirilen WhatsApp Business uygulamasında güncellemeye gidildiği iddia edildi.

Sadece Android sistemde çalışan Business artık Windows yazılımlarda da olacak. WhatsApp'ın bu uygulamasındaki hesaplarda bir rozet bulunuyor. Bu rozet sayesinde Business hesapları diğer hesaplardan ayrılıyor.

Ayrıca bu hesaplarda, e-posta, internet sitesi, konum, iş kategorisi gibi bilgileri de profilinize ekleyebiliyorsunuz.

WhatsApp Business uygulaması şu an sadece Android işletim sisteminde bulunuyor. Ancak son sızdırılan görselde uygulamanın Windows 10 Mobile sürümünün geliştirildiği görülüyor.

Geçtiğimiz sene içerisinde Microsoft'un kendi telefonu için, kendi yazılımı olan Skype desteğini dahi çekerek saçma sapan bir olaya imza attığı ve Bill Gates'in dahi 'Artık Android kullanıyorum' diyerek dışladığı telefon, sanırım kolay kolay piyasayı bırakacak gibi durmuyor.

Bu geliştirilen sürümde WhatsApp'ın koyu bir tonda arayüzü olduğunu gözükmekte. 

Yorumlar
Timothy
Windows 10 Mobile'da Skype, Windows 10 ile evrensel mağaza dolayısıyla bütünleşik ve tabi ki güncel olarak mevcut durumdadır. Daha doğru haberler yaparsanız seviniriz. Ayrıca Whatsapp da çoğu özelliğini ilk Windows'a getirmektedir, bilginize.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.