Yazılım

Yandex Panaroma İstanbul ve Ankara'dan sonra İzmir'de!

Google'ın yapamadığını yapan ve hayata geçiren Yandex müthiş bir şekilde ilerlemeye devam ediyor!

Yandex Panaroma İstanbul ve Ankara'dan sonra İzmir'de!

Yandex bildiğiniz üzre Rusya'da arama motoru pazarını elinde bulunduran en büyük şirketlerden birisi. Geçtiğimiz aylarda Türkiye'de faaliyetlerine başlayan yeni gelişmiş arama motoru Yandex hız kesmediği projeleri ile kaldığı yerden devam ediyor!

Dünya devi Google'a bir çok konuda kafa tutarak büyük bir pazara atılan Yandex Google'ın yapamadıklarını yaparak kullanıcılar tarafından takdir kazanmaya kaldığı yerden devam ediyor. Özellikle haritalar uygulamasının neredeyse müthiş bir şekilde geliştiğini ifade edebiliriz.

Yandex, haritalar uygulaması için Panaroma yani sokaklarda canlı gezebilme özelliğini Türkiye'ye bir geniş yatırım daha yaparak İstanbul Ankara ilinden sonra İzmir'e de taşıdı. Bu özellik ile birlikte Türkiye'nin Panaroma özelliği kazanan 3. ili İzmir oldu!


1336134000_za.jpg

İzmir'in güzel ilçelerinden birisi olan Çeşme dair neredeyse hemen hemen bütün bölgelerini rahatlıkla gezip görebileceğiniz yandex haritalar ile teknolojinin rahatlığını yaşayacaksınız!

*Bir sonraki konumuzda Yandex'in Panaroma'lı haritalar uygulamasını nasıl kullanacağımızı anlatacağım...Yorumlar
Misafir
SÜPERSİNİZ TÜM İLLERİMİZİN PANORMASINI ÇIKARTIRSANIZ SEVİNİRİZ ÖZLİKLE ANTALYA KEMER, ALANYA, BELEK
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.