Yazılım

Zenmate signup failed hatası neden oluşur?

Zenmate chrome signup failed hatasının çözümü nedir?


Bilgisayarınızda Chrome tarayıcısına Zenmate yüklediniz ve ZenMate kayıt olmak istediğinizde "Sign up failed !!!-ERROR = it seems like your connectivity to the internet is impaired. this could be because you need a proxy to access the internet, which means that you need to disable zenmate" hatası alıyorsanız bunun sebebi şudur:

ZenMate kayıt işleminde "sign up failed. try again in a few minutes" hatası alıyorsanız bu ZenMate sunucularında geçici sorun var demektir. Daha sonra tekrar denerseniz sorun düzelecektir. Eğer "signup failed. it seems like your connectivity to the internet is impaired" hatası alıyorsanız ZenMate sunucularına bağlanmanızı engelleyen bir durum var demektir.

●Herhangi  başka bir proxy programı kullanıyorsanız veya başka VPN devreden çıkartın. 

●(spotflux, hotspotshield vb)Aynı şekile bir firewall veya güvenlik yazılımı bağlantı sorunu yaşatabilir ve siz signup failed hatası alabilirsiniz. ●Firewall varsa devreden çıkartın.

●Eğer VPN kullanmıyor ve yine signup failed hatası alırsanız ZenMate sunucularında yavaşlama söz konusudur.

ZenMate Signup Failed  hatası genelde geçici bir durumdur. Çözümü için daha sonra tekrar kayıt olmayı deneyin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.