iPhone 7 için en iyi şeffaf kılıflar

iPhone 7 modelinde tasarım değişikliğine gitmeyen Apple, telefonu kılıf ile kullanıp sergilemek isteyenleri üzmüştü. Ancak sizler için seçtiğimiz şeffaf iPhone 7 kılıfıları ile bu sorun ortadan kalkıyor.

iPhone 3, iPhone 4, iPhone 5 ve iPhone 6 ile tasarım değişikliğine giden Apple, iPhone 7 modelinde büyük değişikliğe gitmedi. Seneye iPhone'un 10. yılını kutlayacak olan Apple, yeni tasarımı yüksek ihtimalle yeni iPhone modeline saklıyor. Ancak iPhone 7'yi kılıf ile kullanıp, sergilemek isteyen kullanıcılar iPhone 7 tasarımından oldukça rahatsız durumda.

Sizler için seçtiğimiz şeffaf iPhone 7 kılıfları ile hem telefonu koruyabilecek hem de siyah, simsiyah renklerini ve küçük tasarım değişikliklerini sergileyebileceksiniz.

Kılıfların yurtdışı fiyatları 20 ile 40 dolar arasında değişiyor. Ancak bu kılıfların piyasadaki sadece çizilmeye karşı koruyan 1 dolarlık kılıflardan farklı olduğunu, düşmelere karşı da TPU sert yapısı ile koruma sağladığını belirtelim.

iPhone 7 Kılıfları

1475489507_iphone-73.png

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • iPhone 7 için en iyi şeffaf kılıflar

   Ultra mega şeffaf kılıflar kullanmalıyız çünkü önceki model telefonumuzun kılıfının arkadaki elma sembolünü milletin gözüne sokma çabası yetmedi

   Misafir 03 Ekim 2016 21:11 Pazartesi (1) (0)