LG G2'nin bu özelliği muhteşem - Video

LG G2'de bulunan bu özellik diğerlerinde yok.

13/08/2013 11:32

Teknoloji Haberleri - Mobil / Android

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan LG’nin amiral gemisi akıllı telefonu LG G2, muhteşem özellikleri ile göz dolduruyor. Bu özelliklerin içinde en eşsiz olanı ise şüphesiz Misafir Modu özelliği.

Ziyaretçi Modu, telefonunuzu bir başkası kullanmak istediğinde size konuk arayüzü kurmanızı sağlar. Böylelikle özel bilgi ve dosyalarınızı diğer kullanıcı göremez. Ayrıca güvenlik ve gizlilik için oldukça iyi bir uygulama.

1376382812_lg-g2-guest-mode.jpg

Bu modu kullanmak için iki kilit ekranı işaretçisi ayarlıyorsunuz. Diyelim ki çocuğunuz telefonu almak istedi. Diğer kullanıcılar için seçtiğiniz kilit ekranını girerek Ziyaretçi Modu’na geçiyorsunuz. Böylelikle telefonunuzu kullanan çocuğunuz ve ya başka ziyaretçiler kişisel bilgilerinizi değil cihazın temel özelliklerini görecek.

Ayrıca misafir kullanıcılar için ana ekranı özelleştirebiliyorsunuz. Böylece online alışveriş sitelerinden veya uygulama mağazasından çocuklarınızın yanlışlıkla harcama yapmasını da önleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra özel dosyalarınızı konuk arayüzünde gizleyebilirsiniz.


  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • gecin bu ayaklari beyler lg mg hikaye elinize almadan yorum yapmayin

   Misafir 14 Ağustos 2013 23:40 Çarşamba (0) (0)
  • s4 ün birçok özelliği gereksiz bence. Lg kafayı çalıştırmış işe yarayacak özellikler koymuş. örneğin bu bahsedilen, konuşurken ekrana not alabilme. çoğumuz konuşurken verilen bilgiyi not etmek için kağıt kalem aramışızdır. arkadaki tuşlarda akıllıca bence. bu arada belirtiyim samsung kullanıcısıyım.

   Misafir 13 Ağustos 2013 22:46 Salı (5) (0)
  Yorumları Göster