Pokémon'dan yeni bir mobil oyun geliyor!

Pokémon'un yeni mobil oyunu Pokémon Co-Master Nisan ayında Android ve iOS'da yerini alacak.

Pokémon'u bilmeyen yoktur zannediyorum. Pokemon hayatımıza ilk başlarda anime olarak girmişti fakat oyunları,animasyon filmleri,bardakları vb. derken evimize kadar girmiş oldu. Bunun iyi veya kötü olduğu kişinin kendisine kalmış birşey fakat bana soracak olursanız oldukça güzel oldu. En güzel kısmı da Pokémon'un oyunları...

1457729901_pokemon-co-master.jpg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR>> Ubisoft, Tom Clancy's The Divisionla rekor kırdı!

Günümüze kadar Pokémon'a dair birçok oyun yapıldı fakat benim için en güzel olanları mobil kategorisinde yer alanlardı. Geçtiğimiz saatlerde ise Pokémon Company'nin resmi Twitter hesabından atılan Tweet beni oldukça mutlu etti. Pokémon'un resmi Twitter hesabından atılan Tweet'e göre Pokémon'un yeni mobil oyunu Pokémon Co-Master! 

Yeni Pokémon Co-Master oyunculara oldukça farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Bunun en büyük kanıtı oyunun Pokemon karakterlerinden oluşan bir kart oyunu olması. Kimi oyunculara göre dijital kart oyunları sıkıcı gelsede benim oldukça hoşuma gidiyor. 

Pokémon Co-Master'ın Nisan ayında ilk olarak Japonya'da piyasaya sürülmesi bekleniyor. iOS ve Android cihazlarda yerini alacak oyuna dair yayımlanan bir videoyu sizlerle paylaşıyorum iyi seyirler!

 

 

 

Gizemli yaratık şaşkına çevirdi

 

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Pokémon'dan yeni bir mobil oyun geliyor!

   Vay baboo

   Misafir 23 Şubat 2017 00:05 Perşembe (0) (0)
  • Pokémon'dan yeni bir mobil oyun geliyor!

   Pokemon hayatımıza animesi ile değil gameboy oyunlarıyla girdi türkiyede tanınma sebebi animesidir orası ayrı ayrıca bunun haricinde pokemonun destekcisi nintando şimdiye kadar pokemonla ilgili hiçbir mobil girişimde bulunmadı (pokemonun sadece 1 tane mobil oyunu oldu o da pokenon shuffle ve sevilen duyulan bir oyun değil bir de yeni gelecek go oyunu var) pokemonun zaten bir kart oyunu vardı pokemon tcg (pokemon trading card game) büyük ihtimalle yeni gelecek oyun var olan bir oyunun mobil versiyonu olacaktır haberde büyük ve çok sayıda eksiklikler var bu siteye yakışmadı

   Misafir 19 Mart 2016 19:00 Cumartesi (0) (0)