Akıllı Saat
Apple Türkiye'yi görmezden geldi ayıp etti!

Apple Türkiye'yi görmezden geldi ayıp etti!

Apple 22 ülke için hazırladığı yeni ürünleri arasına ne yazık ki Türkiye'yi eklemedi. Ayıp etti.


Teknoloji devi Apple, kendi akıllı saati Apple Watch ekosistemi için 22 ülkenin bayrak renkleriyle süslenmiş yeni akıllı saat kayışlarını kullanıma sundu.

Her ürününde fahiş fiyat politikası güden Apple, yeni kayış seçeneklerinde de bu çizgisini terk etmedi. Şık ve havalı gözüken kayışlar, Sport Loop tasarımı ile geliyor. Kayışların her biri 49 dolar fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Bu kayışların 40 mm ve 44 mm boyutlarında seçeneklerinin olduğunu ve  Apple Watch Series 4, Watch SE ve sonraki modeller ile uyumlu olduğunu belirtelim.

Ayrıca her saat kayışı için, her ülkenin kendine özgü renk kombinasyonlarına sahip indirilebilir çizgili saat kadranları da var. Yani kayışı alanlar tasarımsal olarak kadranlarını da bu kayışlara benzetebilecekler. 

Bu ülkeler, Avustralya, Belçika, Brezilya, Kanada, Çin, Danimarka, Fransa, Almanya, Büyük Britanya, Yunanistan, İtalya, Jamaika, Japonya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Rusya, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, İsveç ve ABD.

Kayışa verilecek para ile ülkemizde farklı birçok akıllı saat alınabildiğini de belirtelim. Bu yeni kayışlar arasında Türkiye için özel bir seçenek olmadığını da hatırlatalım. Apple ne yazık ki 22 ülke arasına Türkiye'yi de koymayı akıl edememiş. 

İşte yeni kayışlardan görüntüler:

 

Apple'ın yeni kayışları hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Misafir
Ne fahis fiyati yav 1000 euroya telefon satsa bizde 11bin edito. Adamlar tükürüyo biz boğuluyoruz kur farkından dolayı
Cevapla
Osman Bilici
Onu bunu bırakın da AMERİKA bizi kiskaniyehhhh
Cevapla
Cemil
Apple ne oluyor götün başın oynuyor.
Cevapla
Mehmet
Dert ettiğin şeye bak! Kırmızı beyaz olanlardan birini al gitsin.
Cevapla
Mehmed
Hemde üç çeşit birden
Kursat
Eee Apple alanin şahsiyet ine tüküreyim insanda vatan millet sevgisi olur.
Cevapla
Ozan
Şaka mısın?
Batu
Burada nasıl bir vatan sevgisi bekliyorsun ki(bu arada daha önce apple ürünü kullnamadım)Adamlar düz şerit içeren ülke bayraklarını (tahminen) tasarımlarına kullanmışlar. Adam kordonun ortasına ay yıldız mi yapsın ne bekliyorsun anlamıyorum.Diğer ürün tasarımlarıyla ters düşüyor bi kere..
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.