Xiaomi Smart Band 7 Türkiye’de satışa çıktı! Bu nasıl fiyat!

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, Smart Band 7 isimli cihazını Türkiye’de satışa çıkardı. İşte modelin özellikleri ve fiyatı.

Xiaomi Smart Band 7 Türkiye’de satışa çıktı! Bu nasıl fiyat!

Giyilebilir teknoloji sektörünün de önde gelen isimlerinden birisi olan Xiaomi, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Xiaomi Mi Band serisi ile hem ülkemizde hem de Global pazarda ciddi satışlar yapan marka, şimdi de serinin yedince modelini piyasaya sürüyor. Kısa süre önce duyurulan Xiaomi Smart Band 7, Türkiye’de satışa sunuldu bile. İşte detaylar!

Xiaomi Smart Band 7 Türkiye’de satışa çıktı! Bu nasıl fiyat!

326 PPI 1,62 inç 192×490 piksel dokunmatik AMOLED ekran ile gelen Xiaomi Smart Band 7, 180 mAh batarya kapasitesi sayesinde 14 güne kadar varan kullanım ömrü sunuyor. Uyku takibi, nabız ölçme, kandaki oksijen miktarını ölçme, adım sayma ve daha pek çok özelliği bünyesinde barındıran cihaz, suya karşı da dayanıklı olduğunu kanıtlıyor. 500 nit parlaklık değerine kadar ulaşabilen Smart Band 7, sayısız spor aktivitesini de destekliyor.

Peki, cihazın özelliklerinden kısaca bahsettiğimize göre gelelim fiyatına. Dediğimiz gibi ürün ülkemizde satışa çıktı bile. Markanın resmi internet sitesinden cihazı satın alabilirsiniz. Söz konusu ürünün fiyatı ise şimdilik 899,00 TL olarak görünüyor. Şimdilik diyoruz çünkü ilerleyen zamanlarda yaşanan gelişmelere göre fiyat değişkenlik gösterebilir.