Oppo Watch 3 serisi için geri sayım başladı!

OPPO yakında yeni akıllı saati Oppo Watch 3'ü tanıtacak. Saat daha piyasaya sürülmeden hakkında detaylar gelmeye başladı.

Oppo Watch 3 serisi için geri sayım başladı!

Birkaç gün önce, güvenilir bir kaynak olan Dijital Sohbet İstasyonu, Oppo Watch 3 serisinin 10 Ağustos'ta tanıtılacağını duyurmuştu. Bugün ise, Oppo, Watch 3 serisinin önümüzdeki Çarşamba günü geleceğini resmi olarak duyurdu. Şirketin akıllı saat konusunda beklentileri yükselten yeni ürünü için resmi olarak geri sayım başladı.

Oppo Watch 3 serisi için geri sayım başladı!

oppo saat

Lansman etkinliği, Oppo'nun yeni bir Zhimei Life akıllı ürününü de tanıtacağı Çin'de yerel saatle 19.00'da başlayacak. Oppo tarafından paylaşılan poster, Watch 3'ye bir bakış atmamızı da sağladı diyebiliriz. Ancak saat hakkında çok fazla sızdırılan görsel ya da net detay bilgisi yok. Bilinenlere gelecek olursak daha önce Watch 3 serisinin Snapdragon W5 Gen 1 SoC tarafından destekleneceğini doğrulamıştı.

Oppo Watch 3 serisinin üç modelden oluştuğu söyleniyor ve bunlardan en az birinin Snapdragon W5 Gen 1 yongasını almasını bekliyoruz. Watch 3 serisinin söylentileri arasında yüksek ekran-gövde oranı, LTPO ekran, Apollo 4 Plus çift çip ve standart EKG bulunuyor. Birkaç sızdırılmış görüntü, Watch 3 serisinin sıcaklık izleme ile geleceğini ortaya koymuştu. Etkinliğe daha beş gün var, bu yüzden tanıtıma kadar Oppo'dan Watch 3 serisi hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.