En Çok Tercih Edilen Bosch Kombi Modelleri ile Tanışın!

Bosch kombi modelleri; verimlilik, enerji tasarrufu, yüksek performans ve uzun kullanım ömrü gibi çok sayıda avantaj sunar. En çok tercih edilen Bosch kombi modelleri için yazımızı okuyabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Bosch Kombi Modelleri ile Tanışın!

Kış boyunca sıcak ve konforlu bir iç mekan ortamı için rotanızı doğrudan Bosch tam yoğuşmalı kombi modellerine çevirmelisiniz. Yeni nesil teknolojilerin inovatif bir bakış açısıyla buluşmasından doğan Bosch kombiler, uzun ve sorunsuz kullanım ömrü sunmasıyla ön plana çıkıyor. Ancak Bosch kombilerin en çok dikkat çeken özelliği kuşkusuz enerji tasarrufu sunmasıdır. Yüksek oranda tasarruflu bir kombi kullanmak isteyenler için pek çok farklı model seçeneği sunuluyor.

Peki, en çok tercih edilen Bosch kombi modelleri hangileri? İşte yanıtlar…

 • Comfort Condense

Çevre dostu ve şık bir tasarım olan bu kombiler NOx sınıfı 5 olan Bosch yoğuşmalı kombiler arasında yer alıyor.  Çocuk emniyet kilidi, % 92 yüksek verim değeri gibi pek çok önemli özelliğe sahip olan yoğuşmalı kombi modeli kullanıcı dostu arayüze sahip paneliyle de dikkat çekiyor.

 • Condens 2500 W

Bosch’un en çok tercih edilen kombi modellerinden biri de Condens 2500 W oluyor. Enerji tasarrufundan kolay kullanıma ve sağlamlığa kadar her açıdan beklentileri karşılayan bu model, evlerde ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca 47 dB(A) ses seviyesiyle de beğeni toplayan bir modeldir.

 • Condens 7000i W

Estetik tasarım, düşük gaz tüketimi, sessiz çalışma gibi kriterleri olanlar rotasını Condens 7000i W Bosch yoğuşmalı kombi modeline çevirebilir. Bu kombi modeli % 93 yüksek verim değerine sahiptir. Modern görünümü ve üstün kalitede olması da kombinin en çok tercih edilen ürün çeşitlerinden biri olmasını beraberinde getiriyor.

 • Yeni Condens 2200i W

Hem zamandan hem de paradan tasarruf etmek isteyenler hiç tereddüt etmeden Condens 2200i W modeline yönelebilir. Kompakt bir tasarıma sahip olan kombi modelinin kurulumu kısa zamanda yapılıyor. Uzun yıllar sessiz ve tasarruflu çalışma özelliğinden ödün vermeden kullanabileceğiniz bir kombi tasarımıdır.

 • Condens 1200 W

% 94 ErP verimliliği ile ve 1:5’e varan modülasyon oranı, bu modelin neden bu kadar ilgi gördüğünü anlamanızı sağlayacaktır. Son derece sessiz çalışan ve kompakt boyutlarıyla dikkat çeken kombiyi mutlaka daha yakından inceleyin. Çünkü sahip olduğu tüm özellikler ile ön plana çıkan bir kombidir.

 • Condens 5700i W

1:10'a varan modülasyon oranı ve şık tasarım ile birlikte yüksek oranda enerji tasarrufu sağlıyor olması, bu kombi modelinin lokomotif özellikleridir. Kullanıcı dostu arayüze sahip olan paneli üzerinden gerekli ayarlamalar kolayca yapılabilir.

Bosch Marka Kombilerin Avantajları

 • Yüksek enerji tasarrufu, Bosch yoğuşmalı kombi kullanımının sağladığı en önemli avantajdır. Minimum düzeyde doğalgaz kullanımı ile maksimum performans elde etmeyi sağlayan kombiler, çevre dostu olmasıyla da biliniyor.
 • Geniş modülasyon aralığı sayesinde kombilerin en verimli biçimde kullanılması mümkün oluyor. Modülasyonlu brülör kombinin kendi gücünün %12,5 ile %100’ünü kullanmasını sağlıyor.
 • Sessiz çalışma prensibi tüm kombi modellerine kazandırılan bir özelliktir. 43 db(A) oranına kadar inebilen ses seviyesi ile beğeni topluyor.
 • Paneller kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğundan kullanım kolaylığı beklentisini karşılıyor.
 • Model seçeneklerinin fazla olması sayesinde mekana en uygun kombi çeşidinin seçilmesi kolaylaşıyor. İç mekanın genişliği, bulunulan bölgedeki hava koşulları gibi çeşitli unsurlara bağlı olarak en ideal Bosch kombi modelini seçmek sadece birkaç dakika zaman alıyor.
 • Bosch, kombi teknik servis ağının geniş olmasıyla da dikkat çekiyor. Rutin olarak yapılması gereken Bosch kombi bakım işlemleri için yetkili teknik servise kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Kombiler estetik ve şık duruşlarıyla tüm mekanlara değer katıyor. Kompakt bir tasarımla dizayn edilen modeller de seçenekler arasında yer alıyor.
 • Satın alınan her bir kombi modeli Bosch tarafından belirli bir süre garanti kapsamında oluyor. Olası bir problemde garanti devreye giriyor.
 • Tek düğmeye basılarak çocuk emniyet kilidinin devreye girmesi sağlanıyor. Bu yönüyle Bosch kombiler güvenli kullanım beklentisini de her açıdan karşılamayı başarıyor.

En Çok Tercih Edilen Bosch Kombi Modelleri ve Avantajlarını Şimdi İnceleyin

Siz de büyük beğeni toplayan Bosch kombi modellerini incelemek için hemen Bosch internet sitesini ziyaret edin. Bundan böyle iklimlendirmede enerji tasarruflu olan ve son derece konforlu bir şekilde kullanılan kombi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Hemen şimdi Bosch kombi fiyatları incelemesi yaparak hem beklentilerinize hem de bütçenize uygun bir modeli belirleyin. En avantajlı yoğuşmalı kombiler ile yaşam alanlarınızdaki iklimlendirme sorununu çözün!