Bilim & Teknik

2020'de bu da oldu Venüs'te yaşam bulundu UFO'lar Fransa semalarında!

Gün geçmiyor ki 2020'de flaş bir gelişme daha yaşanmasın. Şimdi de Venüs'te yaşam bulunduğuna dair iddialar ortaya atıldı. İşte detaylar.

2020'de bu da oldu Venüs'te yaşam bulundu UFO'lar Fransa semalarında!

2020 her açıdan son derece renkli geçiyor. Senenin başında Çin'de patlak veren koronavirüs salgını, pek çok ünlü ismin beklenmedik bir şekilde hayatını kaybetmesi, İran ve Amerika arasında yaşanan gerginlikler, Kuzey Kore liderinin defalarca ölmesi, Ankara'da yaşanan korku filmlerini aratmayan kum fırtınası ve daha aklımıza gelmeyen bir sürü olay.

Tam daha ne olabilir ki dediğimiz anda 2020 karşımıza yeni bir sürprizle daha çıkıyor. Bu sefer de Venüs'te yaşam bulunduğuna dair iddialar ortaya atıldı. İddiaların kaynağı ise Venüs'te bulunan fosfin miktarı.

2020'de bu da oldu Venüs'te yaşam bulundu!

Bilim insanları Venüs atmosferinde bulunan fosfin miktarının abiyonik yani yaşam olmayan kaynaklardan gelemeyecek kadar büyük olduğunu açıkladılar. Bu açıklama şu anlama geliyor. Ya Venüs'te yaşam var ya da Venüs atmosferinde şimdiye kadar görülmemiş büyüklükte abiyonik fofsin tepkimesi mevcut. 

Bilim insanları ikinci seçeneğin pek de makul olmadığı konusunda hem fikirler. Zira gezegenin konumu ve diğer etkenler bu tepkime için pek de müsait değil. 

Dolayısıyla geriye tek bir seçenek kalıyor. O da Venüs'te yaşam olması ihtimali. Bu haberden tam da bir gün öncesinde Fransa'da ortaya çıkan UFO görüntülerinin ne derece tesadüf olduğu ise tartışmaya açık bir konu. Dilerseniz bu görüntülere de aşağıdan bakabilirsiniz.

2020 yılında yaşamadığımız sadece uzaylı istilası kalmıştı. O da yaşanırsa şu reddeden sonra pek şaşırmayacağız. 2020 gerçekten zorlu bir yıl oldu.

Yorumlar
Emin
Sadece şov droneları.
Cevapla
Jwj
Starlink olabilir
Cevapla
Elon Musk
Bunlar benim Starlink uydularım ufo değil .d
Cevapla
Müslümcü
bunlar ufo olmayabilir elon musk ın internet uyduları olabilir
Cevapla
SESESE
UZAYLI DİYE BİRŞEY VAR OĞLUM CAHİL CAHİL KONUŞMAYIN
Cevapla
dsadas
dssasaddsa
just a guy with information
şey ayrı
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.