House of the Dragon yeni paylaşımıyla izleyicilerini heyecanlandırdı

House of the Dragon'ın merakla beklenen ikinci sezonu için geri sayım başladı ve yapımcılar, yarınki fragman prömiyeri öncesinde göz alıcı posterler yayınladı.

House of the Dragon yeni paylaşımıyla izleyicilerini heyecanlandırdı

Bu posterler, dizinin epik atmosferini ve karakterlerin karizmasını ön plana çıkararak, hayranları yeni sezona daha da heyecanlandırıyor. Sevenlerini fantastik bir dünyaya davet eden bu görseller, House of the Dragon'ın devam eden hikayesinin derinliklerine işaret ediyor.

Hangi hanedanı destekleyeceğine karar veremeyenler, sosyal medya gönderilerinin yaklaşan bir fragman yayınına işaret etmesiyle yarın itibarıyla daha iyi bir fikre sahip olabilir. Hayranlar, House of the Dragon'ın bir sonraki bölümüne ilk bakışlarını 21 Mart'ta atacak. Bildiğiniz gibi ikinci sezon HBO Max platformunda bu Haziran ayında yayınlanacak. Yani sadece birkaç ay kaldı.

House of the Dragon yeni paylaşımıyla izleyicilerini heyecanlandırdı

House of the Dragon Sezon 2, George R.R. Martin'in Fire and Blood adlı geniş kapsamlı romanının hikayesinden devam ediyor. Bu roman, yaklaşık 150 yıllık tarihi kapsayarak Ejderhaların Dansı ile sonuçlanan dramatik bir dönemi anlatıyor. Aralık ayında Martin, ilk iki bölümü izlediğini paylaşmış ve bunların "çok karanlık" olduğunu iddia etmişti.

İkinci sezon, ilk sezona göre daha kısa olacak ve 10 bölüm yerine 8 bölüm içerecek. Bölüm sayısı hikayenin gidişatı hakkında bilgi sahibi olmamıza yardımcı olmasa da, Martin dizinin, kitap kadar kaliteli olabilmesi için en az dört sezon olması gerektiğini belirtti ve HBO'nun Drama Başkanı da serinin daha çok hayatı olduğuna dair görüş bildirdi.

Şimdilik ise, hayranlar Haziran'da HBO Max'te prömiyer yapacak House of the Dragon Sezon 2'de patlak verecek olan acımasız ve kanlı savaşa hazırlanmalı. Umarım bu dizi de Game of Thrones’un son sezonu gibi bizleri hayal kırıklığına uğratmaz.