İlk Dune: Prophecy teaserı, olayı 10.000 yıl geriye götürüyor

Warner Bros. Discovery ayrıca The Last of Us'ın ikinci sezonundan ilk resmi görselleri de yayınladı.

İlk Dune: Prophecy teaserı, olayı 10.000 yıl geriye götürüyor

Bu hafta yayın hizmetleri, reklamverenlerin desteğini kazanmak amacıyla ortaya koydukları bazı projeleri ortaya çıkarmak için ekstra çaba sarfediyor gibi görünüyor. Prime Video'nun salı günü sahneye çıkmasının ardından çarşamba günü sıra Warner Bros. Discovery'ye geldi. Şirket, bu sonbaharda Max'e gelecek olan altı bölümlük Dune prequel serisi Dune: Prophecy için bir teaser fragmanı yayınlayarak birçok kişiyi şaşırttı.

Spinoff, Dune filmlerindeki olaylardan 10.000 yıl önce geçiyor. Sonunda Bene Gesserit olacak kız kardeşliği kurarken insanlığa yönelik bir tehditle mücadele eden iki Harkonnen kız kardeşin hikayesi. Dune: Prophecy, Brian Herbert ve Kevin J. Anderson'ın yazdığı Sisterhood of Dune romanından uyarlandı.

İlk Dune: Prophecy teaserı, olayı 10.000 yıl geriye götürüyor

Dizide Emily Watson, Olivia Williams, Travis Fimmel, Jodhi May ve her zaman harika olan Mark Strong rol alıyor. Fragman, gösterinin kapsamını oldukça geniş gösteriyor ancak gelmesi için birkaç ay daha beklemeniz gerekecek.

Bu arada, yakında Dune: Part Two’yu da Max'ta izleyebileceksiniz. Devam filmi önümüzdeki hafta 21 Mayıs'ta yayın hizmetine gelecek.

Ayrıca WBD ilk resmi görselleri yayınlasa da The Last of Us'ın ikinci sezonunun fragmanı için henüz çok erken olabilir. Joel (Pedro Pascal) ve Ellie'nin (Bella Ramsey) çekimleri pek bir şey belli etmiyor ancak serinin ikinci oyununun hayranları Joel'in muhteşem yelesinin ardındaki peri ışıklarını tanıyabilir. The Last of Us, 2025'te, umarız 1 Ocak'ta HBO ve Max'e geri dönecek.