Donanım

Anker Soundcore Liberty Air Türkiye'de

Kablosuz kulaklık deneyimi sunan Anker Soundcore Liberty Air Türkiye'de satışa sunuluyor. Kulaklığın özellikleri ve fiyatı haberimizde.

Anker Soundcore Liberty Air Türkiye'de

20 saat konuşma süresi, kristal berraklığında ses kalitesi, IPX5 sertifikasıyla gerçek kablosuz ses deneyimi sunan Anker Soundcore Liberty Air, Türkiye'deki kullanıcılarla buluşuyor.

Anker Soundcore Liberty Air Türkiye'de

Anker'in dünyada çok satan kablosuz kulaklığı Soundcore Liberty Air, Türkiye'de satışa sunuldu. Şık tasarımı, Bluetooth 5 bağlantı teknolojisi, 20 saat konuşma süresi, dokunmatik kontroller ve IPX5 sertifikasıyla gerçek kablosuz deneyim sunan Liberty Air, rakiplerinin yarı fiyatına tüketiciyle buluşuyor.

Grafen sürücüler sayesinde yüksek netlik sunan Liberty Air, müzik dinlerken en derin baslardan, en gür tizlere kadar hiçbir detayın kaybolmamasını sağlıyor. Kulaklık setinin içinde barındırdığı çift mikrofon, arka plan seslerini karşı tarafa iletmeyen gürültü önleme özelliği ve karşı tarafın sesini her iki kulaklığa yansıtan stereo sistem, en kalabalık ortamlarda kristal berraklığında görüşmeler yapmayı kolaylaştırıyor.

Anker Soundcore Liberty Air Türkiye'de - Resim : 1

Bluetooth 5 bağlantı protokolünün yanı sıra FPC anteniyle müzik keyfinin aralıksız devam etmesini sağlayan Liberty Air, tek adımlı eşleştirme özelliği sayesinde ilk kurulumun ardından şarj kutusundan çıktığı anda akıllı telefon ya da tabletlere bağlanıyor. iOS ve Android cihazlarla uyumlu çalışan kablosuz kulaklık, şarj çantasıyla 20 saate kadar aktif kullanım vadediyor. Liberty Air’in dokunmatik kontrolleri, telefon ekranına bakmaksızın çağrı yanıtlamayı ve müzik deneyimini özelleştirmeyi mümkün kılıyor.

Anker Soundcore Liberty Air Türkiye fiyatı

Anker Soundcore Liberty Air kablosuz stereo kulaklıklar, şık tasarımlı özel şarj çantasıyla birlikte 499 TL fiyat etiketiyle Amazon.com.tr üzerinden temin edilebiliyor.

Yorumlar
Opdima
Anker bunlara da göndermiş ürün tüm diğer sitelere gönderdiği gibi. Bunlar cidden amatörce yapıyor bu işi. Haber gibi yazmış arkadaş. Teknoloji sitesi değil gibi. Yıllardır takip ederim ama maalesef böyle teknolojioku.
Cevapla
Hilmi
Kardeş bu basın bülteni. Firma göndermiş uygun gören yayınlar da sitesinde değerlendirmiş. Amatörlük ya da profesyonellikle ilgisi yok. Sen biraz yayıncılığı öğren.
Mim
Merak ettiğim şey. Siz bu makaleyi kullandıktan sonra mı yazdınız yoksa sitesindeki bilgilerden mi yararlandınız?
Cevapla
Mim
Güzel görünüyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.