Apple iPad (10. Nesil, 64GB) en düşük fiyatıyla satışta

Apple'ın 10. nesil iPad modeli, şimdiye kadar görülen en düşük fiyatıyla satışa sunuldu. Kaçırılmayacak bir fırsat!

Apple iPad (10. Nesil, 64GB) en düşük fiyatıyla satışta

Apple, yeni M2 işlemcili iPad Air ve M4 işlemcili iPad Pro’yu tanıttı. Bu cihazlar performans ve özellikleriyle öne çıkarken, fiyatları da dikkat çekiyor. Hem M2 iPad Air hem de M4 iPad Pro, yüksek fiyatlarıyla göz dolduruyor. Profesyonel işler için M4 işlemcili iPad Pro kaçınılmaz bir ihtiyaçken, çoğumuz için iPadOS kısıtlamaları iPad’i sadece not alma ve içerik tüketme cihazı yapıyor. Bu durumda daha uygun fiyatlı çözümler arayanlar için Amazon, 10. nesil iPad’de mükemmel bir indirim sunuyor.

Ekim 2022’de piyasaya sürülen 10. nesil iPad, başlangıçta 449$ (Wi-Fi) ve 599$ (Wi-Fi + Cellular) fiyatlarıyla satışa sunulmuştu. Ancak, yeni ürünlerin çıkışıyla bu fiyatlar düştü ve Amazon’da 329$ gibi oldukça cazip bir fiyata satılıyor. A14 Bionic çipiyle donatılan bu cihaz, günlük kullanımda yeterli performansı sunarak kullanıcıları memnun ediyor. 10.9 inçlik Liquid Retina ekranı ve 2360 x 1640 piksel çözünürlüğü ile net ve canlı görüntüler sağlıyor.

12MP geniş arka kamerası ve 12MP ultra geniş ön kamerasıyla fotoğraf ve video çekimlerinde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. 10 saatlik batarya ömrü ile uzun süreli kullanım imkanı sunan bu cihaz, USB-C bağlantı noktası ve Wi-Fi 6 desteğiyle modern bağlantı seçeneklerine sahip. Touch ID ile güvenliği artırılan iPad, çeşitli renk seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Özetle, yüksek performans gerektirmeyen kullanıcılar için 10. nesil iPad, uygun fiyatı ve yeterli özellikleriyle mükemmel bir alternatif sunuyor. Amazon’da sunulan bu indirimli fiyatla, güçlü bir tablete sahip olma fırsatını kaçırmayın!