Donanım

Logitech G PC Gaming ürünlerinde yüzde 18 indirim

Logitech G PC Gaming ürünlerinde yüzde 18 indirim fırsatı başladı. Fırsat 21 haziran tarihine kadar devam edecek.


Oyuncular için üretilmiş yüksek performanslı donanım serisini geliştirmeye devam eden Logitech G, yaza keyifli bir başlangıç yapmak isteyen oyunseverlere yeni bir fırsat sunuyor. Bu kapsamda, 21 Mayıs - 21 Haziran 2018 tarihleri arasında seçkin mağazalarda Logitech G PC Gaming ürün ailesinden alışveriş yapan herkes, “Yaza Merhaba” kampanyası kapsamında yüzde 18 indirimden yararlanabiliyor.

Okulların kapanmasıyla birlikte karnelerini alan öğrencileri de sevindirecek kampanya, gamepadler, yarış direksiyonları ve Saitek ürünleri haricindeki tüm Logitech G ürünlerini kapsıyor. Logitech'in G ürünleri ailesinde klavye, fare ve kulaklık gibi özel oyuncu aksesuarları yer alıyor.

Örneğin Logitech'in geliştirdiği G serisi PRO kulaklıklar dünyanın en iyi e-sporcularının işbirliğiyle tasarlanıyor ve kulaklığın netliği ve kalitesi sayesinde, oyuncular yaklaşan düşmanların ayak seslerini tüm ayrıntılarıyla duyabiliyor. Electronic Sports League (ESL) CS: GO Pro League, ESL One ve ESL Premiership'in resmi kulaklığı olan Logitech G PRO Gaming Headset’in, birçok üst düzey takım ve oyuncu tarafından tercih edilmesi bekleniyor. Logitech G PRO Gaming Headset, tüm PC’ler, konsollar (Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch dahil) ve mobil cihazlarla uyumlu çalışıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.