2023'de en yüksek denetim güven puanına sahip beş yeni kripto projesi!

Açıklandı: 2023'e giren en yüksek denetim güven puanına sahip beş yeni kripto projesi!

2023'de en yüksek denetim güven puanına sahip beş yeni kripto projesi!

Birkaç projenin çöküşü, 2022 kripto pazarını, düşüş ortamının olağandışılıkları olarak ortaya çıkan farklı varlıklarla karakterize etti. Bu nedenle, mevcut projelerin güvenlik ve finans gibi farklı unsurlar üzerinde denetlenmesi için artan bir çağrı olmuştur.

2023'de en yüksek denetim güven puanına sahip beş yeni kripto projesi!

Düşüş koşullarına rağmen piyasa, yatırımcıların ilgisini çekmeyi amaçlayan yeni projeleri çekmeye devam etti. Bu doğrultuda, tanınmış bir akıllı sözleşme denetim platformu CertK, yakın zamanda denetlenen yeni kripto projelerinin listesini 30 Aralık itibarıyla güven puanına göre sıralayarak yayınladı.

2023'de en yüksek denetim güven puanına sahip beş yeni kripto projesi! - Resim : 1

En yüksek denetim güven puanına sahip ilk beş yeni kripto projesi. Kaynak: CertK

En yüksek denetim puanlarına sahip ilk beş yeni kripto projesinin dökümü aşağıdadır:

1. Kripto Birliği

Kripto değişim platformu, 89 güven puanıyla ilk sırada yer alıyor. Yerel token CUT tarafından desteklenen proje, bireylerin kripto para birimi endüstrisine katılmasını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Platform, özellikle soğuk cüzdan, kripto değişimi ve misli olmayan token ( NFT ) pazarına sahip bir mobil uygulamaya sahiptir. Güvenlik denetimine göre, CryptoUnity'nin ekip kimliği, projeyi tüm projeler arasında ilk çeyrekte yerleştiren güven puanı ile doğrulandı.

2. Calimero Ağı

Gizliliği koruyan proje, 87'lik bir güven puanı kaydetti ve denetim, ağın nispeten merkezi olmayan bir yapıya sahip olduğunu belirtti. Ağ, Near blok zincirinde gizliliği koruyan bir parçalama çözümü olarak çalışarak ölçeklendirme ve gizliliğe olanak tanır. Platform aracılığıyla kullanıcılar, merkezi olmayan finans ( DeFi ), NFT'ler ve zincir üstü KYC gibi özel veya genel blockchain uygulamalarına gizliliklerini etkilemeden bağlanabilir.

3. Fintoch

Blockchain merkezli finansal hizmetler platformu, güvenlik denetiminden 87 puan aldı. Projede göze çarpan herhangi bir sorun tespit etmeyen denetim süreci, aynı zamanda ekosistemin nispeten merkezi olmadığı sonucuna vardı. Ağ, krediler ve fon yatırımları gibi hizmetler sunan eşler arası blockchain finansal platformu olarak hizmet vermektedir.

4. Çekirdek DAO

Çekirdek DAO ağı, 86 puan aldı ve denetçiler, belirlenen güvenlik sorunlarının %25'inin yayınlanma tarihine kadar çözüldüğünü belirtti. Core DAO'nun Satoshi Plus Ekosistemini geliştiren resmi merkezi olmayan kuruluş olduğunu belirtmekte fayda var. Web3 odaklı sistem, altyapıyı oluşturmayı ve Bitcoin'in Proof-of-Work ( PoW ) zincirinde halka açık zincirleri desteklemeyi amaçlıyor.

5. FintruX Ağı

Ethereum ( ETH ) blok zinciri üzerine inşa edilen DeFi projesinin güven puanı 83'tür. FTX belirteci tarafından desteklenen ekosistem, iş büyümesi ve sürdürülebilirlik için kaynak ve çözümler sunmak isteyen yetersiz hizmet alan yeni başlayanlar ve orta ölçekli işletmeler için yenilikçi bir akıllı sözleşme çözümü olarak çalışır.

Özellikle, yüksek güven puanları kaydetmesine rağmen, yeni kripto projelerinin kendilerini pazarda kabul ettirmek için hala uzun bir yolu var. Diğer projelerde olduğu gibi, düzenlemeler ve genel piyasa hareketi  gibi dış etkenlere duyarlı oldukları için yeni kuruluşlar için başarı garanti edilmez.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.