Güncel

Akıllı sözleşmeler, Tron (TRX) işlemlerinin %60'ından fazlasını etkiliyor!

Tüm Tron (TRX) işlemlerinin %60'ından fazlası akıllı sözleşmelerle ilgilidir.

Akıllı sözleşmeler, Tron (TRX) işlemlerinin %60'ından fazlasını etkiliyor!

Tron (TRX), işlem sayısında ve akıllı sözleşme etkinliğinde istikrarlı bir artış ölçüyor ve şu anda Hisse Kanıtı (PoS) blok zincirindeki toplam işlemlerin %60'ından fazlasını oluşturuyor.

 Akıllı sözleşmeler, Tron (TRX) işlemlerinin %60'ından fazlasını etkiliyor!

Spesifik olarak, bu içeriği hazırladığımız zamanlarda, Tron (TRX) için toplam kümülatif işlem sayısı 2.940.311,757 idi. Bu işlemlerin 1,793,930,515'i akıllı sözleşmeler tetikledi. Diğer bir deyişle, TRONSCAN tarafından yapılan veri analizine göre Tron işlemlerinin %62'si akıllı sözleşmelerle ilgiliydi.

Özellikle, akıllı sözleşmelerle ilgili işlemlerin sayısı, toplam kümülatif işlem sayısındaki artış eğilimiyle birlikte zaman içinde istikrarlı bir şekilde arttı. İki yıl önceki kadar yakından takip etmese de akıllı sözleşme işlemleri toplam kümülatif işlem sayısında önemli bir paya sahip.

CoinMarketCap verilerine göre, yazının yazıldığı sırada Tron'un fiyatı yedi gün öncesine göre %1,5 ve bir önceki aya göre %5,59 düşüşe işaret ederek 0,06 ABD dolarıydı. Karşılaştırıldığında, TRX tokeni 15 Kasım'da 0.12 $'dan (şu andan %97.99 daha fazla) işlem görürken, tüm zamanların en yüksek seviyesi 1 Mayıs 2018'de 0.22 $ olarak kaydedildi.

Başka bir yerde ise, 28 Şubat ile 6 Mart arasındaki dönem için yakın tarihli bir haftalık raporda TRON DAO, blok zincirindeki toplam hesap sayısının 80 milyona yaklaştığı ve TRON'daki toplam kilitli değerin (TVL) 8,3 milyar dolara ulaştığı bildirildi.

Aynı zamanda, 4 Mart'ta TRX, blok zincirine göre 80 milyondan fazla toplam hesap ve 2,9 milyar toplam işlemle dünyanın en hızlı büyüyen halka açık zinciri haline geldi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.