Güncel

Xiaomi 11T Pro güncellemesi! Avrupa'dan sonra sıra Türkiye mi?

Xiaomi 11T Pro, Avrupa'da önemli 2 büyük güncellemeye kavuşuyor. Avrupa ROM'a sahip cihazlar güncellenirken sırada Türkiye olabilir.

Xiaomi 11T Pro güncellemesi! Avrupa'dan sonra sıra Türkiye mi?

Xiaomi 11T Pro, Şubat 2022 güvenlik yamasıyla birlikte Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini Avrupa'da almaya başladı ve diğer pazarların önümüzdeki birkaç gün içinde bu güncellemeyi alması bekleniyor.

Güncelleme, doğrudan kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilen uygulamalar ekler, Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgiseldir. Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği sunuluyor. Ayrıca güncelleme, sistem güvenliğini ve kararlılığını artırmak için Şubat 2022 güvenlik yaması ile birlikte geliyor.

Avrupa'dan sonra Türkiye olabilir

Güncellemenin Avrupa pazarına gelmesi ülkemizdeki Xiaomi 11T Pro kullanıcıları için önemli bir gelişme olabilir. Çünkü bu model Avrupa ile aynı zamanda Türkiye pazarına da giriş yapmıştı.

Xiaomi 11T Pro (kod adı Vili) için bu güncellemenin yapı numarası V13.0.8.0 SKDEUXM'dir. Güncellemenizin OTA'dan gelmesini beklemek istemiyorsanız, yaklaşık 3,8 GB'lık güncelleme paketini indirebilirsiniz.

Xiaomi 11T Pro – AEA Kararlı V13.0.8.0 SKDEUXM

Değişiklik günlüğü:

[Sistem]

  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI
  • Android Güvenlik Yaması Şubat 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

[Daha fazla özellik ve iyileştirme]

  • Yeni: Uygulamalar, doğrudan kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilir
  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel

Xiaomi 11T Pro, 120Hz yenileme hızı + HDR10 ile 6.67 inç AMOLED+ Dolby Vision ile birlikte geliyor. Qualcomm Snapdragon 888 5G işlemci ile birlikte 8 GB veya 12 GB RAM varyantı ve 256 GB'a kadar UFS 3.1 depolama, 120W hızlı şarjı destekleyen 5000 mAh pil ile donatılmıştır, Kablolu şarj cihazı kullanılarak %0-100 arası şarj sadece 17 dakika sürüyor.

Yorumlar
Dılgeş
Neredeyse bi aydır burdada kullanıyorum zaten
Cevapla
Melike
Telefon markası redmi note 10 bu arada
Cevapla
Bilal
Xiaomi 11t pro günçelledik ten sonra şifremi bir kez yanlış vursam 7 ile 15 dakka arası bekletiyor telefon acılmıyor. Bu çok kötü bir güncelleme.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.