Güncel

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Solana fiyatını tahmin etti!

Makine öğrenimi algoritması, 28 Şubat 2023 için Solana fiyatını belirliyor!

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Solana fiyatını tahmin etti!

Kripto para piyasasının yıl başından bu yana kaydettiği büyük kazançlar yavaşlamaya başladığından, kripto tüccarları ve yatırımcılar Solana'nın ( SOL ) fiyat hareketlerini analiz ediyor ve Şubat 2023'ün sonuna kadar durumunu anlamaya çalışıyor.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Solana fiyatını tahmin etti!

Bu bağlamda, kripto para izleme platformu PricePredictions'daki makine öğrenme algoritmaları, Finbold tarafından 3 Şubat'ta erişilen en son verilere göre Solana'nın 28 Şubat 2023'teki fiyatının 24,56 dolara ulaşacağını tahmin etti.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Solana fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

Solana 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahmini

Bollinger Bantları ( BB ), göreli güç endeksi ( RSI ), hareketli ortalamalar ( MA ) ve hareketli ortalama yakınsama ıraksaması ( MACD ) gibi teknik analiz ( TA ) faktörlerine dayalı olarak yapılan tahminler doğru çıkarsa, Solana'nın o sırada şu anki 24,49$'lık fiyatından %0,29 daha yüksek işlem yapacağı anlamına geliyor.

Solana için yükseliş faktörleri

Ağ, Solana'daki en büyük merkezi olmayan finans ( DeFi ) protokolü olmayı hedefleyen bir liquid-staking türevi olan Marinade ( MNDE ) üzerinde çalışırken, makine öğrenimi algoritmasının Solana için Şubat ayı sonuna kadar yaptığı tahminler geliyor.

Solana'nın kurucuları Anatoly Yakovenko ve Raj Gokal'ın 31 Ocak 2023'te ekosistemin geleceği hakkında iyimser bir rapor yayınladıklarını da not etmek önemlidir, çünkü blok zincirindeki geliştiricilerin sayısı tek bir yılda %83 artarak 1000'in üzerine çıkmıştır.

Bunun da ötesinde, Finbold tarafından 20 Ocak'ta bildirilen AI duyarlılık izleme analizine göre Solana, en nefret edilen Bitcoin'in ( BTC ) aksine, Ethereum'un ( ETH ) yanında 2022'de en sevilen dijital varlıktı.

Solana fiyat analizi

Mevcut fiyatına gelince, SOL yazının yazıldığı sırada 24,49 dolardan el değiştiriyordu, bu önceki 24 saate göre %2,24'lük bir düşüşü temsil ediyor, ancak yine de yedi gün öncesine göre %0,51'lik bir artış ve aylık grafiğinde %83,35'lik bir kazanç.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Solana fiyatını tahmin etti! - Resim : 2

Solana 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu arada, 3 Şubat'ta kripto izleme sitesi CoinMarketCap'ten alınan verilere göre, Solana'nın piyasa değeri 9,04 milyar dolar ve bu göstergeye göre 10,36 milyar dolar ile Polygon'un ( MATIC ) hemen altında 11. en büyük dijital varlık olarak sıralanıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.