Güncel

Algoritma, 31 Aralık 2022 tarihli XRP fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 31 Aralık 2022 tarihli XRP fiyatını belirliyor!

Algoritma, 31 Aralık 2022 tarihli XRP fiyatını belirliyor!

2022'nin son ayı yaklaşırken, XRP, eskiden dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan FTX'in çöküşünün neden olduğu artçı şoklara rağmen, piyasa değerine göre hala kripto endüstrisindeki en büyük on dijital varlık arasında yer alıyor.

Algoritma, 31 Aralık 2022 tarihli XRP fiyatını belirliyor!

Şu anda, Göreceli güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama farklılığı (MACD), hareketli ortalama (MA ) gibi teknik göstergeleri dikkate alan PricePredictions'ın makine tabanlı algoritmalarına göre, XRP'nin yıl sonuna kadar değerini artıracağı tahmin ediliyor.

Bu verilere göre, piyasanın yedinci en büyük merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı, 31 Aralık 2022'de 0,427 $'dan işlem görecek ve bu, basın zamanında kaydedilen 0,3924 $'lık fiyatına kıyasla %8,73'lük bir artışı temsil ediyor.

Algoritma, 31 Aralık 2022 tarihli XRP fiyatını belirliyor! - Resim : 1

XRP 30 günlük tahmin. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Ayrıca, makine öğrenimi algoritmalarının tahminlerinin, kripto topluluğunun, XRP'nin 1.733 kullanıcının oylarından toplandığı üzere, ay sonuna kadar ortalama 0,4155 $ fiyattan işlem göreceğine dair tahminlerine yakın olduğunu belirtmekte fayda var.

XRP fiyat analizi

Bu arada, XRP'nin fiyatı, token'ı çıkaran Ripple Labs ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) arasındaki ve beklenen özet kararla yakında sona erebilecek olan yasal savaşı çevreleyen gelişmelerle yakından ilişkilidir.

Gerçekten de, XRP, tıpkı daha sonra Hinman belgelerinin teslimi ve dostane brifing dosyalarının onaylanmasıyla ilgili kararın ardından olduğu gibi, her iki tarafın da özet karar için hareketlerini sunmasına destek verdi.

Yayınlandığı sırada XRP, aylık grafiğindeki %20,88'lik kayıptan toparlanmaya başlarken, gün içinde %0,95 ve hafta genelinde %3,53 artış göstererek 0,3924 $'dan el değiştiriyordu.

Algoritma, 31 Aralık 2022 tarihli XRP fiyatını belirliyor! - Resim : 2

XRP 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

5 Aralık'ta alınan CoinMarketCap verilerine göre, XRP'nin piyasa değeri 19,72 milyar doları buluyor ve bu göstergeye göre onu yedinci en büyük kripto para birimi olarak konumlandırıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.